Mieszkaniec odległej galaktyki
Mieszkaniec odległej galaktyki, gość naszej planety!
Zadanie: Stworzyć unikalną, dobrą, nowoczesną postać, która będzie towarzyszyć całemu cyklowi życia produktów firmy!
Technika: Grafika wektorowa
Opis:
W 2020 roku nasi naukowcy odkryli nową galaktykę z zamieszkałą planetą!
Na tej planecie istnieje gatunek, który nie przypomina ludzi, ale jest bardzo podobny do torbaczy!
Na ich planecie nazywają się Gemy!
Gemy mają jasny odcień fioletowych i pomarańczowych tonów, mają 2 oczy, piękny mały nosek, 2 uszy, 2 małe rączki i 2 krótkie nogi. Ich ciało jest proporcjonalne do nóg!
Nie mają futra ani włosów, ale mają coś przypominającego wężowe wzory na skórze w kształcie półksiężyca!
Gemy to bardzo dobre istoty, mają małe, nieostre ząbki i piękny język, małe uszka przypominające nasze szczeniaki!
Gemy mają bardzo długi ogon!
Źrenice przypominają kocie!
Poruszają się na 2 nogach jak ludzie i biegają bardzo szybko!
Gemy mają dzieci, są takie małe, pulchne i zabawne!
Gemy są chłopcami i dziewczynkami, dziewczynki mają szczególną cechę, są urocze i na końcu ogona mają puszek!
Gemy mają piękne łapki i pazury!
Gemy są intelektualnie silniejsze niż nasza rasa i bardziej zaawansowane technologicznie!
Ubierają się bardzo prosto, ale ze smakiem))
Gemy mogą być naukowcami, wojownikami, inżynierami i robotnikami!
W tym konkursie rozważamy Gema (chłopca inżyniera)!
Twórzcie, przyjaciele!
Житель далекой галактики, гость нашей планеты!
Задача: Создать уникального, доброго, современного персонажа который будет сопровождать весь жизненный цикл продуктов компании!
Техника: Векторная графика
Описание:
В 2020 году наши ученые открыли новую галактику с обитаемой планетой!
На данной планете есть вид, который не похож на людей, но очень подобен сумчатым животным!
На их планете они именуются как Гемы!
Гемы светлого оттенка фиолетовых и оранжевых тонов, у них 2 глаза, красивый маленький носик, 2 уха, 2е маленькие ручки и 2е короткие ноги. Тело у них пропорционально ногам!
У них нет шерсти и волос, но есть что то похожее на змеиные узоры на коже в виде полумесяца!
Гемы - существа очень добрые, у них есть маленькие не острые зубки и красивый язычок, маленькие ушки похожие на наших авчарок!
У Гемов есть очень длинный хвостик!
Зрачки похожи на котячих!
Они передвигаются на 2х ножках как люди и очень быстро бегают!
У Гемов есть дети, они такие маленькие пухленикие и смешные!
Гемы есть мальчики и есть девочки, у девочек есть особое отличие, они милы и у них на конце хвостика есть пушек!
У Гемов красивые лапки и когти!
Гемы интеллектуально сильнее чем наша расса и более продвинуты в технологиях!
Они одеваются очень просто, но со вкусом))
Гемы бывают ученые, воины, инженеры, и рабочие!
В данном конкурсе мы рассматриваем Гема (мальчика инженера)!
Творите друзья!
