Lyudmila Malovana-Polgul

Projektowanie stron internetowych · Projektowanie interfejsów użytkownika (UI/UX)

6 0
507
Przejdź do profilu
Strona główna witryny Conectiv
108
Strona główna witryny Conectiv
Projektowanie stron internetowych
#uxui #projektowaniewitryn #projektowanienapage #projektowaniewww #projektowanieUIUX
Strona główna sklepu internetowego
147
Strona główna sklepu internetowego
Projektowanie stron internetowych
#projektowanieecommerce #stronainternetowa #projektowanieinternetowe #uxui
Strona główna witryny szkoły języka angielskiego
424 PLN
127
Strona główna witryny szkoły języka angielskiego
Projektowanie stron internetowych
#projektantUI/UX #projektowanieUIUX #projektowaniewitryn #projektowaniedomowejstrony
Strona docelowa SaaS
339 PLN
95
Strona docelowa SaaS
Projektowanie stron internetowych
#uxui #stronawitryny #projektowanieinternetowe #stronasaas #projektowanieuiux
Lending dla firmy meblowej
339 PLN
245
Lending dla firmy meblowej
Projektowanie stron internetowych
#webdesigner #website #uxui #landingpagedesign #webdesign #uxuidesign #saasdesign
Dmitry Y.

Reklama w mediach społecznościowych · Projektowanie stron internetowych

15 0
5.0
506
Przejdź do profilu
Strona Prep-Center
759 PLN
479
Strona Prep-Center
Projektowanie stron internetowych
Projektowanie w Figme i wstrząs strony internetowej w Tild Prep Center Simple Prep Center
Strona infokursu
380 PLN
471
Strona infokursu
Projektowanie stron internetowych
Strona i dyplomy kursu "Rozwój udanej młodzieży" dla szkoły przedsiębiorczości dla nastolatków TEENSWINS
Olga Lyubenok

Projektowanie interfejsów użytkownika (UI/UX) · Projektowanie stron internetowych

10 0
504
Przejdź do profilu
Strona internetowa WTO w Polsce
907 PLN
321
Strona internetowa WTO w Polsce
Projektowanie stron internetowych
Było zrobione: • prototyp klejowy w Figma na bazie TZ; • wybiera kolorową gamę i czcionki dla witryny; • projektowanie 10 stron internetowych; • adapty pod tabletem i mobilem; • przygotowanie maketu do wykończenia; Tworzenie UI Kit
Tworzenie prototypu i projektowanie strony dla witryny (strona SEO)
355
Tworzenie prototypu i projektowanie strony dla witryny (strona SEO)
Projektowanie stron internetowych
Było zrobione: • Prototypowanie strony; • Projektowanie stron SEO.
Wersja klienta platformy do nauki języków obcych MVP
349
Wersja klienta platformy do nauki języków obcych MVP
Projektowanie stron internetowych
Było zrobione: • analiza konkurentów; • tworzenie architektury strony internetowej; • prototyp interaktywny; • UI projektowanie strony internetowej i prywatnego gabinetu.
Projektowanie, rysunek na Webflow Lending kursu sztuki scenicznej
461
Projektowanie, rysunek na Webflow Lending kursu sztuki scenicznej
Projektowanie stron internetowych
Zostało stworzone: • projektowanie strony internetowej; • Wersja na Webflow.
Elena N.

Projektowanie stron internetowych · Projektowanie dla poligrafii

42 0
503
Przejdź do profilu
Projektowanie Lendinga
398
Projektowanie Lendinga
Projektowanie stron internetowych
Projektowanie dla Lendinga na Tildie na sprzedaż kurs online #web design #tylda #web-strony #landing
Katerina Seregova

Projektowanie stron internetowych · Identyfikacja wizualna

31 0
5.0
501
Przejdź do profilu
Studio zdjęć UI/UX Design
269
Studio zdjęć UI/UX Design
Projektowanie stron internetowych
#web-design #webdesign #webdesign #webdesign #webdesign #webdesign #webdesign #webdesign #webdesign #webdesign #webdesign #webdesign
PISENNA mobile app, UI/UX Design
282
PISENNA mobile app, UI/UX Design
Projektowanie stron internetowych
#Web-design #web-design #web-design #web-design #ui/ux #UI-UX #ux/ui
Internetowy sklep z odzieżą Bonlook UI/UX
793
Internetowy sklep z odzieżą Bonlook UI/UX
Projektowanie stron internetowych
#design #web-design #Webdesign #web-design #design #landing #designsite #designsite #UX-Designer #Designer
GARMA museum concept, UI/UX design
533
GARMA museum concept, UI/UX design
Projektowanie stron internetowych
#design #webdesign #webdesign #webdesign #webdesign #webdesign #webdesign #webdesign #webdesign #webdesign #webdesign
Gwarancja showroom
407
Gwarancja showroom
Projektowanie stron internetowych
#design #webdesign #webdesign #webdesign #webdesign
Oleksandra Tulashvili

Projektowanie stron internetowych · Projektowanie interfejsów użytkownika (UI/UX)

10 0
493
Przejdź do profilu
Formularze rejestracyjne / CPA
145
Formularze rejestracyjne / CPA
Projektowanie stron internetowych
Projektowanie i optymalizacja formularzy rejestracyjnych w celu zwiększenia konwersji w marketingu CPA. Skupienie na prostocie, wygodzie i szybkim wypełnianiu dla maksymalnego zaangażowania użytkowników.
SKLEP INTERNETOWY
234
SKLEP INTERNETOWY
Projektowanie stron internetowych
Nowa aktualizacja strony internetowej sklepu odzieżowego online zachwyca świeżością i nowoczesnością, tworząc przytulną atmosferę dla zakupów online. Udoskonalona nawigacja sprawia, że wyszukiwanie potrzebnych produktów jest maksymalnie proste, a…
Wymiana waluty Balance Exchange
228
Wymiana waluty Balance Exchange
Projektowanie stron internetowych
Nowa konstrukcja witryny wymiany walut charakteryzuje się świeżym i nowoczesnym wyglądem, który promuje wygodę użytkowania. Poprawa nawigacji pozwala łatwo znaleźć niezbędne funkcje i informacje na temat kursów walut. Wdrożenie nowych funkcji…
Dental Clinic Site Design
211
Dental Clinic Site Design
Projektowanie stron internetowych
Nowoczesna strona dentystyczna oferuje szeroki wachlarz usług dla zdrowia twojego uśmiechu. Od higieny zawodowej do procedur estetycznych, zapewniamy wysokiej jakości pielęgnację zębów. Nasi doświadczeni lekarze wykorzystują zaawansowane technologie…
GG FOOG
146
GG FOOG
Projektowanie stron internetowych
Mój dodatek do zamówienia posiłków to prosty i szybki sposób, aby cieszyć się ulubionymi potrawami. Dzięki wygodnemu interfejsowi klienci mogą łatwo znaleźć i zamówić pożądane potrawy w zaledwie kilku krokach. Mój design zwraca szczególną uwagę na…
Olena Tseluyko

Projektowanie stron internetowych · Projektowanie interfejsów użytkownika (UI/UX)

9 0
490
Przejdź do profilu
Strona docelowa dla stacji kitesurfingowej
169 PLN
253
Strona docelowa dla stacji kitesurfingowej
Projektowanie stron internetowych
Jednostronicowa strona internetowa dla stacji kitesurfingowej. Głównym zadaniem było szczegółowe przedstawienie usług, które oferuje stacja oraz wdrożenie możliwości rejestracji online na szkolenie.
Strona internetowa dla magazynu internetowego Le-Icon.
306
Strona internetowa dla magazynu internetowego Le-Icon.
Projektowanie stron internetowych
Projektowanie strony internetowej było realizowane w ramach projektu edukacyjnego, przestrzegając wszystkich etapów procesu projektowego od briefu i badań do końcowej iteracji wysoko szczegółowych makiet.
Internetowy sklep z odzieżą dla dzieci.
314
Internetowy sklep z odzieżą dla dzieci.
Projektowanie stron internetowych
E-commece, stworzony na podstawie wcześniejszych badań UX. Ta praca jest projektem istniejącej strony internetowej. Głównym zadaniem było strukturowanie informacji, ułatwienie nawigacji i stworzenie wygodnego, nowoczesnego projektu.
Anastasiia Savina

Projektowanie stron internetowych · Kompleksowe prace nad stroną internetową

2 0
490
Przejdź do profilu
2278 PLN
193
Projektowanie witryny dla ptaków dla ptaków
Projektowanie stron internetowych
KORMUSHKA - ukraińskie gospodarstwo rolne z ponad 25 - roczną historią, specjalizującą się w hodowli zboża. Oferujemy szeroki wybór pokarmów dla różnych rodzajów ziemniaków, w tym mieszaniny zbożowe, witaminy, suplementy i wiele innych. #Web-…
1519 PLN
160
Projekt strony internetowej dla centrum medycznego
Projektowanie stron internetowych
Serdecznie zapraszamy do naszego centrum urody i zdrowia „Ewa”, gdzie od 20 lat urzeczywistniamy Twoje najskrytsze piękne marzenia Nasze centrum łączy nowoczesne technologie z najlepszymi tradycjami kosmetologii i medycyny, aby zapewnić Ci pełen…
3227 PLN
152
Projekt strony internetowej dla wymiany kryptowalut
Projektowanie stron internetowych
Cthulhu Exchange - wymieniaj Bitcoin, Ethereum i inne kryptowaluty w kilka kliknięć z minimalnymi prowizjami za transakcje!
4556 PLN
119
Projekt strony agencji nieruchomości w Łotwie
Projektowanie stron internetowych
Więcej niż tylko firma nieruchomościowa - to rodzinne dziedzictwo zakorzenione w Łotwie! Nasza droga, oparta na zaufaniu, oddaniu i głębokiej miłości do nieruchomości, rozpoczęła się ponad dwie dekady temu z Andersa, pasjonata nieruchomości, znanego…
1519 PLN
132
Projekt strony internetowej dla firmy tradingowej
Projektowanie stron internetowych
Wierzymy, że każda osoba może zarabiać w dziedzinie handlu i kryptowalut. Jednak stabilny dochód jest możliwy tylko przy osiągnięciu wewnętrznej równowagi. Dążymy do zmiany podejścia do społeczności handlowych, z których wiele koncentruje się wokół…