Oleksandr Pohribnyi

Kompleksowe prace nad stroną internetową · Układ HTML i CSS

10 0
351
Przejdź do profilu
Zestaw trzech stron i dwóch okien modułowych pod lądowaniem na Modx
516
Zestaw trzech stron i dwóch okien modułowych pod lądowaniem na Modx
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Zestaw trzech stron i dwóch okien modułowych pod lądowaniem na Modx
Strona internetowa firmy Wentylowane fasady pod kluczem
932 PLN
591
Strona internetowa firmy Wentylowane fasady pod kluczem
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Witryna dla firmy Wentylowane fasady pod kluczem, została wykonana praca na Wordpress, witryna można edytować bezpośrednio z panelu administratora Na stronie 3 języków, rosyjski, ukraiński, angielski
Sklep z bielizną w Australii - Wersja i Tłumaczenie
1017 PLN
609
Sklep z bielizną w Australii - Wersja i Tłumaczenie
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Internetowy sklep z bielizną z Australii, praca odbyła się w Verstke i Stres internetowy sklep z unikalnym konfiguratorem bielizny. Projekt został zrealizowany w ciągu 14 dni.
Strona internetowa firmy GPS Tracker
406
Strona internetowa firmy GPS Tracker
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Wykonano pełny cykl pracy: Prototyp, Copyright, Logotyp, Projektowanie, Wersja, Wejście na Wordpress + Woocommerce, SEO Optymalizacja. Strona jest w pełni adaptowany i wielojęzyczny język rosyjski + ukraiński. Możesz przejść i ocenić wykonane…
Andrey V.

Kompleksowe prace nad stroną internetową · Sklepy internetowe i e-commerce

0 0
350
Przejdź do profilu
Sharlotka
134
Sharlotka
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Cukiernia „Szarlotka” Cukiernia „Szarlotka” to projekt, który odzwierciedla harmonijne połączenie rodzinnych tradycji, autentycznych wschodnich przepisów oraz naturalnych składników. Nasza studio internetowe miało zaszczyt stworzyć nowoczesną,…
Moti od Koti
5084 PLN
151
Moti od Koti
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Jednostronicowy sklep internetowy dla popularnego sklepu "Moti od kotów". Stworzenie wygodnego i ergonomicznego designu oraz podłączenie uproszczonego procesu składania zamówienia. Opracowanie konstruktora zamówień.
Finik
5084 PLN
121
Finik
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Jasna i świeża strona - katalog "Finik". Opracowanie strony dla sieci sklepów sprzedających orzechy, suszone owoce i inne smakołyki. Wygodny interfejs użytkownika i łatwy formularz zamówienia.
StarWood
10 169 PLN
122
StarWood
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Projekt rozwoju strony internetowej dla producenta mebli premium charakteryzuje się wyjątkowym podejściem do estetyki i funkcjonalności. Głównym celem było stworzenie platformy, która odzwierciedla wysoką jakość produktów i przekazuje filozofię…
4Profit Group
4237 PLN
108
4Profit Group
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Sektor: Usługi finansowe i technologie Zadanie: Opracować elegancką, nowoczesną stronę internetową, która przekazuje doświadczenie firmy w zakresie doradztwa finansowego, oferując jednocześnie intuicyjną, łatwą w nawigacji platformę dla…
Maksim S.

Sklepy internetowe i e-commerce · Kompleksowe prace nad stroną internetową

57 0
349
Przejdź do profilu
Rozwój strony internetowej dla organizacji charytatywnej buggyformfu.org
678 PLN
185
Rozwój strony internetowej dla organizacji charytatywnej buggyformfu.org
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Rozwój strony internetowej dla organizacji charytatywnej buggyformfu.org
Aleksey Sedlyarov

Kompleksowe prace nad stroną internetową · Programowanie stron internetowych

18 0
348
Przejdź do profilu
Oprawa telewizorów i domów
485
Oprawa telewizorów i domów
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Adaptacja #HTML wrzesień do naprawy telewizorów i urządzeń domowych. Wykorzystywane są: #HTML / HTML5 • CSS / CSS3 #Ajax #psd-to-html
Ullapopken (Wordpress) - katalog odzieży damskiej
452
Ullapopken (Wordpress) - katalog odzieży damskiej
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Dostosowywane wtyczki i programowanie katalogów za pomocą Wordpress dla firmy sprzedającej odzież dla kobiet.
Internetowy sklep z brązami mody
459
Internetowy sklep z brązami mody
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Tworzenie sklepu internetowego na sprzedaż modnych skórzanych bransoletek. Adaptacja wkładki. Wykorzystywane są: #HTML #CSS #WordPress #Woocommerce
Polikarbonat od producenta (MODx)
1519 PLN
317
Polikarbonat od producenta (MODx)
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Tworzenie katalogu witryny z adaptową warstwą dla firmy produkującej polikarbonat c programowanie w cms #MODX plastikoptorg ru Wykorzystywane są: #HTML #CSS JQuery # selektywny Lightgallery #OwlCarousel2 #modxrevo #modxrevo
Projektowanie konstrukcji budowlanych (MODx)
1519 PLN
307
Projektowanie konstrukcji budowlanych (MODx)
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Tworzenie witryny wizyty z adaptową warstwą dla firmy projektowania domów mieszkalnych i c programowanie w cms #MODX Wykorzystywane są: #HTML #CSS JQuery Owl-karusel Highslide Strona Fullpage.js • Parallax scrollspy Lightgallery #…
Olga Boyko

Kompleksowe prace nad stroną internetową · Content Management Systems

14 0
348
Przejdź do profilu
Rozwiązanie błędu Zhakowana strona lub/i Złośliwe oprogramowanie w Google Ads
306
Rozwiązanie błędu Zhakowana strona lub/i Złośliwe oprogramowanie w Google Ads
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Zostały rozwiązane główne problemy na stronie, które uniemożliwiały przejście moderacji w Google Ads z błędem Hacked site i Malware.
Landing Page na sprzedaż
754 PLN
530
Landing Page na sprzedaż
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Landing Page na sprzedaż WEB WEB WEB WEB WEB WEB WEB WEB
Klinika narkotyków
1568 PLN
568
Klinika narkotyków
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Strona internetowa jest kluczem do kliniki narkotykowej HTTPS://narkohelp-reshenie.ru/
Landing Page w transporcie towarów w Polsce
847 PLN
587
Landing Page w transporcie towarów w Polsce
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Strona internetowa pod kluczem https://granmudanzas.com/
Vladislav Serbin

Kompleksowe prace nad stroną internetową · Projektowanie dla poligrafii

16 0
345
Przejdź do profilu
WWW.SERBIN.TOP Potrzebujesz ekscytującej i wysoce konwertującej strony internetowej? W takim razie jesteś we właściwym miejscu! Cześć, jestem Vlad, web developer. Specjalizuję się w tworzeniu stron internetowych WordPress przy użyciu sieci neuronowych i Elementora. Gwarantuję nowoczesny i wydajny projekt, który przewyższa konkurencję. Niech moi zadowoleni klienci mówią za mnie: Eldar Karaev: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ "Vladyslav jest prawdziwym profesjonalistą i dobrze zna swoją pracę. Doskonała…
Internetowy sklep z rakietami
310
Internetowy sklep z rakietami
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Sklep internetowy na sprzedaż rakiet tenisowych Wykonane dla klienta: UX / UI projektowanie - Rozwój strony internetowej - SEO optymalizacja #website #corporative #website #rozwój #website #website #website #website #website #website #website…
Strona internetowa agencji marketingowej
310
Strona internetowa agencji marketingowej
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Strona internetowa agencji marketingowej. Wykonane dla klienta: UX / UI projektowanie - Rozwój strony internetowej - SEO optymalizacja - Ustawienie reklamy Google AdSense #Site #Corporativny #SiteWizetka #Wizetka #Wizetka #Wizetka #Wizetka #…
Strona internetowa z usługami naprawy i przekształcenia domu
258
Strona internetowa z usługami naprawy i przekształcenia domu
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Strona z usługami naprawy i przekształcenia domu "Gedis Project" Wykonane dla klienta: UX / UI projektowanie - Rozwój strony internetowej - SEO optymalizacja #website #corporative #website #rozwój #website #website #website #website #website #…
Strona internetowa serwisów remontowych we Włoszech
250
Strona internetowa serwisów remontowych we Włoszech
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Strona internetowa serwisów remontowych we Włoszech Wykonane dla klienta: UX / UI projektowanie - Rozwój strony internetowej - SEO optymalizacja #website #corporative #website #rozwój #website #website #website #website #website #website #…
Strona internetowa kliniki zdrowia psychicznego
185
Strona internetowa kliniki zdrowia psychicznego
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Strona internetowa kliniki zdrowia psychicznego Wykonane dla klienta: UX / UI projektowanie - Rozwój strony internetowej - SEO optymalizacja - Ustawienie reklamy Google AdSense #Site #Corporativny #SiteWizetka #Wizetka #Wizetka #Wizetka #…
Andrii Zubanov

Kompleksowe prace nad stroną internetową · Projektowanie stron internetowych

3 0
5.0
343
Przejdź do profilu
Strona internetowa dla Micronutrition
142
Strona internetowa dla Micronutrition
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Stworzenie sklepu internetowego dla Shopify z integracją płatności przez ukraińskie usługi #shopify
Yevhenii Zhuranskyi

Układ HTML i CSS · Kompleksowe prace nad stroną internetową

25 0
5.0
342
Przejdź do profilu
Sklep internetowy Andrey Chagin Photography
380 PLN
227
Sklep internetowy Andrey Chagin Photography
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Rozwój sklepu internetowego na zamówienie pod klucz - Opracowanie projektu - Kodowanie według projektu - Adaptacja - Wsparcie dla różnych przeglądarek - Instalacja na WordPressie - Konfiguracja niestandardowych pól do edytowania treści -…
Rozwój strony internetowej Kijowskiej Unii Zawodowej na WordPressie
127 PLN
205
Rozwój strony internetowej Kijowskiej Unii Zawodowej na WordPressie
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Opracowanie 7-stronicowego landing page'a na zamówienie pod klucz - Wykonanie według makiety w figma - Adaptacja - Cross-browserowość - Instalacja na WordPressie - Konfiguracja pól niestandardowych do edytowania treści (Galerie, Aktualności,…
Art Pashkova - landing pod klucz
127 PLN
310
Art Pashkova - landing pod klucz
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Opracowanie strony internetowej "pod klucz": - Opracowanie projektu - Kodowanie strony - Kompatybilność przeglądarek - Responsywność - Optymalizacja - Ustawienie formularza kontaktowego
"Tworzenie stron internetowych" na zamówienie
127 PLN
292
"Tworzenie stron internetowych" na zamówienie
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Rozwój strony internetowej "pod klucz": - Opracowanie projektu - Kodowanie strony - Wsparcie dla różnych przeglądarek - Responsywność - Optymalizacja - Nakładanie animacji na elementy - Ustawienie formularza kontaktowego
AGENCJA ROZWOJU BIZNESU BOGOJAWLEŃSKA
254 PLN
252
AGENCJA ROZWOJU BIZNESU BOGOJAWLEŃSKA
Kompleksowe prace nad stroną internetową
Opracowanie 7-stronicowego landing page'a na zamówienie pod klucz - Wykonanie według makiety w figma - Adaptacja - Cross-browserowość - Instalacja na WordPressie - Konfiguracja formularza kontaktowego - Konfiguracja WordPress Elementor -…