Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Opublikuj swój projekt za darmo i otrzymaj oferty od wykonawców freelancerów już minutę po opublikowaniu!

Kradzież 50 linków

Translated156 PLN

Opinia zleceniodawcy o współpracy z Veronika L.

Jakość
Profesjonalizm
Koszt
Zawsze w kontakcie
Terminy

Doskonała praca, a także dobry raport! doradzam

Opinia freelancera o współpracy z Gleb Lyubeznov

Płatność
Opis zadania
Precyzyjność  wymogów

Cieszę się współpracą. Szybka komunikacja .
Zrozumiałe zadania techniczne.

  1. 2276
     16  1

    14 dni312 PLN

    Pozdrawiam Chleb

    Gotowa pomóc Ci z kradzież linków pod Ukraiński geo
    Poznaję wszystkie Twoje wymagania na forum. Dyskusje będą w pełni istotne (przesłanie z odniesieniem co najmniej 300 znaków)

    Dodatkowo, z mojej strony daję:
    1 . Gwarancja na wieczność linków lub bezpłatną wymianę w ciągu sześciu miesięcy (najdź najlepsze tutaj - zrobię za darmo. Ponieważ jesteś gotowy, zapłacić tanio, a następnie dostać połowę oddalonych linków???Czyżby?
    2 . Zapewnienie indeksowania linków. Jest to krytyczne dla kradzieży, ponieważ linki bez indeksu nie mają sensu.

    Jeśli jesteś zainteresowany, odpisz i porozmawiajmy o projekcie bardziej szczegółowo)
    Приветствую, Глеб

    Готов помочь вам с крауд ссылками под Украинское гео
    Учту все ваши требования к форумам. Дискуссии будут полностью релевантные (сообщение с ссылкой не менее 300 символов)

    Дополнительно, со своей стороны я даю:
    1. Гарантию на вечность ссылок или бесплатную замену в течение полугода (найдете лучше здесь - сделаю бесплатно. Потому что готовы ли вы, платить дешево, а потом получить половину удаленных ссылок????
    2. Гарантию на индексацию ссылок. Критически важно для крауда, потому что ссылки без индекса - не имеют смысла.

    Если интересует, то отпишите и давайте обсудим проект более детально)

  2. 23281
     273  0
    Przykład pracy:
    Rozwój witryny w Google - Praca w Polsce
    10 dni208 PLN

    Dzień dobry ! Istnieje duża baza terenów pod dowolnym regionem. Cena jednego linku 40 zł. Zgadzam się ze wszystkimi wymaganiami. Przed umieszczeniem możemy zatwierdzić miejsca, w których będą umieszczane linki. Zazwyczaj umieszczam 200-300 znaków z bezankorowym odniesieniem. Możesz przeglądać ceny optymalizacji i mój portfel na stronie: https://seomline.com.ua/portfolio/. Możesz również zobaczyć mój profil na stronie internetowej.
    Добрый день! Есть большая база площадок под любой регион. Цена одной ссылки 40 грн. Учту все требования. Можем перед размещением утвердить площадки где будут размещаться ссылки. Обычно размещаю по 200-300 символов с безанкорной ссылкой. Вы можете просмотреть цены на оптимизацию и мое портфолио на сайте: https://seomline.com.ua/portfolio/. Так же можете посмотреть мой профиль на сайте.

    Podobny wykonany projekt: Нужен Линк Билдер

  3. Jeszcze 2 ofert jest ukrytych

Aktualne projekty freelancerskie w kategorii Kupowanie linków

Kradzież link dla witryny (technika kliniczna)

new

Trzeba w ciągu 3 miesięcy zrobić kradzież link do strony (w 1 miesiącu do 25 linków). Plan (w składzie)

Kupowanie linków ∙ 10 ofert

SEO promocja strony internetowej - usługi (prawnicze, księgowe, personelu)

new

Wymagania : - Doświadczenie w promowaniu usług prawnych ... dostępne prawdziwe sukcesy przypadków - umiejętność planowania, zarządzania priorytetami i realizacji planów Oczekiwania:Wzmocnienie wyników wyszukiwania i wyników wyszukiwania, wzrost ruchu witryny i…

Promocja w wyszukiwarkach (SEO)Kupowanie linków ∙ 22 oferty

Potrzebny jest sprzęt do tektury gospodarstwa

new

Szukam kogoś, kto może stworzyć, skonfigurować i uruchomić oprogramowanie dla Tick Farm (także ciekawe Tinker Farm, YouTube Farm, i inne sieci soczewek) Istnieje treść, istnieje platforma, w której trzeba przechowywać ruch. Czekam na Twoje propozycje

Kupowanie linkówSprzedaż i generowanie leadów ∙ 1 oferta

Wielki link, teksty SEO.

new
52 PLN

Konieczne jest, aby SEO copywriter analizować teksty, naprawić, uzupełnić dla unikalności w razie potrzeby. Sprawdzanie kopasty, pisanie skarg na wydzielanie, jeśli jest to konieczne w DMCA. Pisanie artykułów SEO. Kupuj link + Twoja zniżka, jeśli istnieje. Usługi…

CopywritingKupowanie linków ∙ 12 ofert

30 zł złodziei burżuazji

new
104 PLN

Wystarczy włożyć 30 krad linków dla 18+ pojedynczych stron. Klucze są potrzebne Pożądane jest przesyłanie na stronach anglojęzycznych.

Promocja w wyszukiwarkach (SEO)Kupowanie linków ∙ 12 ofert

Zleceniodawca
Gleb Lyubeznov Mops
Ukraina Odessy  30  0
Projekt został opublikowany
5 miesięcy 1 dzień temu
54 wyświetlenia