Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Opublikuj swój projekt za darmo i otrzymaj oferty od wykonawców freelancerów już minutę po opublikowaniu!

Potrzebne są modele 3D

Translated367 PLN

Opinia zleceniodawcy o współpracy z Vladislav L.

Jakość
Profesjonalizm
Koszt
Zawsze w kontakcie
Terminy

Doskonała praca, nie ma pytań.

Opinia freelancera o współpracy z Valera Bondarenko

Płatność
Opis zadania
Precyzyjność  wymogów

Zadania zostały wyjaśnione, płatność została dokonana w odpowiednim czasie, praca była przyjemna

  1. 39
    2 dni196 PLN

    Pozdrawiam, gotowy do pracy, zajmuję się modelowaniem 3d w programie 3ds Max+V-Ray. Cena zależy od złożoności modelu. Przykłady prac: Google Drive
    Behance
    Здравствуйте, готова взяться за работу, занимаюсь 3d моделированием в программе 3ds Max+V-Ray. Цена зависит от сложности модели. Примеры работ: Google Drive
    Behance

  2. 179    2  0

    Modułem się do PSG i jestem gotowy.
    HTTP://prntscr.com/m7jv3h
    HTTP://prntscr.com/m7jvbg
    Моделирую для ЧПУ, готов сделать.

  3. 308    3  1   1
    3 dni98 PLN

    Dobry czas na dzień! Posiada doświadczenie w tej dziedzinie, jest gotów omówić szczegóły i rozpocząć realizację
    Доброго времени суток! Имеется опыт работы в данном направлении, готов обсудить детали и приступить к выполнению

  4. 2900    37  0
    3 dni98 PLN

    Gotowy do wykonania 3D modelu cięcia - spójność 90%, Ale do tego potrzebne są bardziej szczegółowe zdjęcia.
    Zwróć się.
    Portfolio pod adresem: Behance

    E-mail: [email protected]
    Готов сделать 3Д модель резьбы - совпадение 90%, Но для этого нужны более детальные фото.
    Обращайтесь.
    Портфолио по ссылке: Behance

  5. 76
    5 dni98 PLN

    Cześć gotowy zrobić cięcie, jeśli istnieje dokładne odniesienie, jeśli zrobić na tym zdjęciu mogę zrobić podobną kopię (nie dokładne w 100%)
    Potrzebujesz tylko szuflady czy całego szafy?
    Здравствуйте готов сделать резьбу если есть точный референс если делать по этой картинке могу сделать похожую копию (не точную на 100%)
    + вам нужна только резьба или весь шкаф?

  6. 732    10  0
    2 dni147 PLN

    Dzień dobry . Zwróć się. Przykłady prac w portfelu. Aby uzyskać dokładną kopię, potrzebne są dokładne zdjęcia. W tej sprawie niewiele można zobaczyć.
    Добрый день. Обращайтесь. Примеры работ в портфолио. Но для точной копии нужны точные фото. По этой мало что видать

  7. Jeszcze 3 ofert jest ukrytych
    1 oferta jest ukryta
  • Yuliya Sivokon
    16 stycznia 2019, 11:00 |

    Случайно отозвал ставку, извините. Готовы взяться за работу. Есть опыт работы с подобными моделями. В портфолио есть примеры работ. Будем рады сотрудничеству.  Работы можете посмотреть здесь: https://www.behance.net/syvokin

  • Valera Bondarenko
    16 stycznia 2019, 11:07 |

    http://www.martinimobili.ru/ это сайт где самые лучшие фото.Нужны все резные элементы.Интересует общая стоимость и срок.Формат файла Stl.(для ЧПУ)Спасибо.

    16 stycznia 2019, 11:19 |

    Извините, не совсем разобрались с сайтом. Не нашла раздел с резьбой( Возможно что б Вы скинули фото на почту?

    [email protected]

    Спасибо.

  • Vitaly Vizan
    17 stycznia 2019, 18:53 |

    Здравствуйте!

    По этой ссылке что вы дали, очень плохое качество фото. Что-бы смоделить по этим фото, нужно здорово допридумывать. Если вы хотите хороший результат, то нужно больше информации по этим декорам???

Aktualne projekty freelancerskie w kategorii Wizualizacja i symulacja

Renderowanie lamp

49 PLN

Potrzebne są renderowania lamp, będzie ich ponad sto. Do użycia na stronie internetowej i w katalogu. W tej chwili potrzebna jest testowa wersja na jednej lampie. Przykłady tego, co chcemy zobaczyć : https://qntl-l.com/catalog-category/internal/ lampa na szarym tle. Także, dla…

Wizualizacja i symulacjaTworzenie modeli 3D ∙ 15 ofert

Projekt ogrodu 5 arow

196 PLN

Należy zaproponować projekt wnętrza podwórza prywatnego domu. Należy umieścić 1. Zadaszenie 2. Taras 3. Zamkniętą altankę 4x6 4. Strefę grillową 5. Strefę zabaw dla dzieci 6. Pomieszczenie gospodarcze

Wizualizacja i symulacja ∙ 12 ofert

Animacja 3D

Należy animować model mocowania gresu na klajmerze (wiosenne fasady wentylowane). Film do 15 sekund. Przykład podobnej pracy: https://www.youtube.com/watch?v=XXCvHRnFlP8&ab_channel=%D0%93%D0%9A%D0%A1%D0%A2%D0%A0%D0%9E%D0%99%D0%9E%D0%9F%D0%A2

Wizualizacja i symulacjaTworzenie modeli 3D ∙ 33 oferty

Ożywić model z zdjęcia

Mam zdjęcie modelki postaci, trzeba zrobić z tego zdjęcia kilka wariantów wideo, gdzie modelka porusza się, mruga, pokazuje gesty Zdjęcie w załączniku Proszę w odpowiedzi wstawiać bezpośrednie linki do takiego samego przypadku, opinie bez bezpośredniego linku, a po prostu do…

Wizualizacja i symulacjaTworzenie modeli 3D ∙ 1 oferta

Modelowanie i wizualizacja flakonów perfum.

979 PLN

Cześć, Potrzebujemy specjalisty, który będzie potrafił tworzyć realistyczne modele 3D pudełek i flakonów perfumowych oraz umieszczać je w różnych realistycznych krajobrazach. Wymagania: 1. Tworzenie realistycznych modeli 3D flakonów i nie tylko. 2. Integracja modeli w…

Wizualizacja i symulacjaTworzenie modeli 3D ∙ 41 ofert

Zleceniodawca
Valera Bondarenko
Ukraina Kijów  4  0
Projekt został opublikowany
5 lat temu
427 wyświetlenia