Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Opublikuj swój projekt za darmo i otrzymaj oferty od wykonawców freelancerów już minutę po opublikowaniu!

Создать банер

41 PLN

Opinia zleceniodawcy o współpracy z Pavlo Hnativ

Jakość
Profesjonalizm
Koszt
Zawsze w kontakcie
Terminy

Отличная и профессиональная работа. Четкое понимание, что желает заказчик, отзывчивость, и хорошее видение материала. Очень приятные впечатления от работы

Profil został usunięty | Sejf Sejf

Opinia freelancera o współpracy z ze zleceniodawcą

Płatność
Opis zadania
Precyzyjność  wymogów

Быстро отвечает, приятная личность. Буду рад еще посотрудничать

  1. 2715    116  0   1
    2 dni41 PLN

    Приветствую, давайте обсудим, пока ничего не могу сказать, не зная темы итд. Не обязательно прописывать ТЗ, можно так обсудить, хорошо если у вас будут примеры того что нравится (на любые темы)
    Делаю статику, гиф, видео, хтмл5, печатные баннеры\креативы.

    Опыт работы более 10 лет. Художественное образование. Не пропадаю, всегда на связи. В фолио есть ссылка на этот аккаунт ФХ для проверки.

    Баннеры отдельно тут(дождитесь прогрузки всех баннеров и скрольте вниз, видеобаннеры нужно запускать кликая на них):
    Behance
    Behance
    Behance%28video-bannery%29
    Фолио:
    Behance
    Архив (более старые но неплохие работы, а также отзывы) дам в переписке.

  2. 368    7  0
    1 dzień41 PLN

    Здравствуйте!

    Меня зовут Артем я со со свои партнёром UI/UX дизайнером работаю в Figma уже более 2 лет.

    Мы работаем также на Upwork, Workzila, Freelanceru Опыт работы присутствует!
    Портфолио: Behance
    Примеры в портфолио в фрилансе !
    Мы ознакомились с вашим проектом !И готовы сотрудничать с вами! Можем приступить к работе прямо сейчас!
    Стоимость наших услуг не большая, цену обговорим.

  3. 663    10  0

    Готов выполнить Ваш заказ.
    Мое портфолио
    Dribbble
    Dribbble
    Freelancehunt

  4. 738    76  0

    Добрый день.
    С удовольствием сделаю два стильных, ярких баннера, для вашего проекта.
    Правки вношу до утверждения.
    Обращайтесь.

  5. 587    23  0

    Добрый день, Богдан

    Специализируюсь на создании баннеров! Делаю их практически каждый день уже 1.5 года) Думаю, смогу удовлетворить ваши требования! Напишите в лс, пожалуйста, для обсуждения деталей

    Буду рад сотрудничеству!

  6. 7111    312  1
    1 dzień61 PLN

    сделаю стильные и качественные баннера!

    Мои работы Behance

  7. Jeszcze 2 ofert jest ukrytych

Aktualne projekty freelancerskie w kategorii Banery

Potrzebny jest projektant do tworzenia statycznych i wideo kreatywnych

Potrzebne doświadczenie w e-commerce, odpowiedni są także arbitrażyści, którzy mają doświadczenie z niszami, hazardem, kryptowalutami oraz z handlem towarami ogólnie

BaneryReklama wideo ∙ 10 ofert

Rozwój wizualizacji/banera dla konferencji online.

509 PLN

Stwórz wizualizację / baner dla konferencji online. Specyfikacja i odniesienia są omawiane. Dodatkowo stwórz / dostosuj różne formy i różne rozmiary stworzonej wizualizacji do mediów społecznościowych i innych rozmiarów. Mile widziane przykłady podobnych prac.

BaneryProjektowanie wizytówek ∙ 30 ofert

Projektant opakowań, banerów i okładek książek

102 PLN

Poszukujemy utalentowanego freelancer-designera do projektowania pudełek, okładek książek i banerów dla wydawnictwa dziecięcego. Prosimy dołączyć swoje portfolio do aplikacji. Doświadczenie w tematyce dziecięcej będzie zaletą. Cenę za każde zadanie omówimy osobno.

BaneryProjektowanie opakowań ∙ 20 ofert

Szukam projektanta do tworzenia kreatywnych materiałów dla targetu na FB i INST

102 PLN

Dzień dobry Potrzebny doświadczony projektant do tworzenia atrakcyjnych i sprzedających kreatywnych dla mediów społecznościowych (FB Instagram) Dla Stories i Feedu. Tematyka (około budowlana) - Okapy (wentylatory przemysłowe), Komin, Rynny. Należy postępować zgodnie z zasadami…

BaneryIlustracje i rysunki ∙ 43 oferty

Projektant kreatywnych reklam

51 PLN

Dzień dobry! Poszukuję projektanta kreatywnych reklam, statycznych i wideo. Główne wymaganie - płatność za godzinę. Razem ustalamy cenę za godzinę, a następnie wykonujesz pracę i po zakończeniu danego zadania przesyłasz ostateczne pliki do czatu na Telegramie i rejestrujesz…

BaneryObróbka wideo ∙ 25 ofert

Zleceniodawca
Profil został usunięty

Projekt został opublikowany
2 lata temu
99 wyświetlenia