Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak

Иван Донец

Sleeping face
Иван давно не був на сервісі.
Але на Freelancehunt також працюють 1139 фрилансерів у категорії Інтернет-магазини та електронна комерція, які професійно та вчасно виконають проєкт будь-якої складності.

Україна Київ, Україна
2 роки тому
Трохи зайнятий трохи зайнятий
вік 42 роки
на сервісі 3 роки

Рейтинг

Успішних проєктів
Немає даний
Середня оцінка
Немає даний
Рейтинг
198

Резюме

Доброго дня. Мене звати Іван, я навчався у Києво-Могилянській Академії на фізиці, і Комп'ютерній академії ITSTEP (ШАГ), закінчив навчання у академії (2,5 роки) в кінці 2021 року.

До вступу в комп'ютерну академію як хоббі програмував на С# у Unity3d (фізичному движку), захотілося отримати професійну освіту як програміст. ITSTEP - єдиний айті-заклад України і не має аналогів, готує чи не найбільшу випускників програмістів, відкрито вже кілька університетів ITSTEP в Україні.

В Києві ITSTEP готує працює в "форматі" академії, тому повне навчання тут триває 2,5 роки. Я навчався на напрямку "РПО" - Розробка Програмного Забезпечення.

За час навчання ми вивчали такі курси:

- Основи адміністрування (Unix, Windows) - спеціальний курс від комп'ютерної академії CISCO

- Основи алгоритмів, програмування на С / С++ (курсовим проектом було створення бібліотеки), також вивчали різні структури, писали ігри на С++ (як жартує автор мови С++, "на С++ можна відстрелити собі ноги", і ми зрозуміли, що програмування - це наша "зброя"). Я як екзамен здавав морський бій у консолі на С++ (Windows), з використанням мишки.

- Вивчали UML і шаблони (паттерни проектування). UML було особливо цікаво. 

- MS-SQL. Далі ми поступово перейшли до теорії баз даних. Їх також можна візуально проектувати, але звісно БД в ідеалі кодити вручну. Це теж був досить цікавий курс, адже багато сайтів використовує БД.

- Далі ми вивчали С# уже для Windows. - писали бібліотеки DLL (наприклад для доступу в БД магазину - операції CRUD - Create Read Update Delete тощо), вчили WinForms, WPF - відносно графічну частину, і звісно яким чином це зв'язати перш за все з БД - Entity FrameWork / ADO.NET.

- Далі були складніші курси - мережеве програмування та системне програмування, також на С#. Потоки, асинхронність, протоколи тощо тощо. Складніші курси - більше для рівнів Middle | Senior. Приблизно третина студентів почала відставати і залишила навчання. У мене ж свого часу навіть було перше місце у групі.

- Далі почали вивчати уже програмування для інтернет. Браузер - основна програма, що є на кожному пристрої, - ми вивчали HTML/CSS тощо, і звісно ж програмування на JavaScript. NodeJS - технологія для бек-енду мені особливо сподобалася, викладач поставив аж "25, балів з 12.

- Перейшли до ASP.NET,  в т. ч. Core, з Front-end фреймворками. Тут я зрозумів, що ASP.NET - це моє, і став навіть паралельно шукати роботу. Знайшов підробіток у одному психологічному центрі. Для них перероблював блог - на інтернет магазин. Було вирішено використовувати систему оплати WayForPay. Нажаль, коли почалася війна це все було відкладено, і також виявилося що WayForPay працює напівлегально, тому я вирішив що буду вивчати LiqPay від ПриватБанку для інтеграції системи оплати через сайт. Я мав досвід перенесення сайту з PHP/MySQL - на MSSQL/ASP.NET. Знайшов хостинг, мені сподобалося найбільше як усе робить саме Майкрософт - і їх бази даних, і їх asp.net, порівняно з іншими серверними технологіями та мовами програмування (MySQL + nodeJS / PHP/ Java).

- так, ми також вивчали PHP. Але для себе я зрозумів, що економія тут невелика, безпека все ж краща у Майкрософт, і все таки швидше розробляти додатки на зразок інтернет-магазинів - найкраще на asp.net. Багато того, що вміють технології Майкрософт, на JavaScrip/PHP/Java - треба десь додатково купувати, і все це виглядає не досить професійно, порівняно з тим як це пропонує робити чи не найбільша айті компанія - Майкрософт. Так, С# - мова програмування для бізнес-додатків, і ми найбільше часу вивчали саме цю мову.

- був у нас окремий курс Java. Для Windows та для Android. Для Android - це було особливо цікаво. Під кінець навчання ми навіть спробували зробити інтернет-магазин (це була моя ініціатива). Інтеграція кнопки WayForPay, бази даних (через запити на URL - WebAPI / AJAX тощо). Хочу також знайти можливість розробляти додатки для Android, щоб у них можна було щось купувати - товари, послуги тощо. Увесь світ - це світ товарів та послуг, і програмісти мають зробити так, аби ці послуги та товари сталі більш доступними.  

- Останнім курсом у нас була розробка ігор на Unity3d. Звісно я мав уже досвід і отримав найвищу оцінку. Додав у гру навіть доступ до БД. У мене є у "портфоліо" з Юніті 2д-ігри (керування мишкою та клавіатурою) і 3д-гра (на зразок гри Diablo).   

Завершивши навчання у академії, я кільком людям робив прості інтернет-магазини. Інша справа - у них не було ФОП, тому робота навіть з WayForPay для них була "зайвою". Чомусь ці люди не дуже були мотивовані розвивати своє підприємництво, у т ч в інтернет. Але я в результаті вирішив також зареєструвати свій ФОП. Один наш викладач так і розказував що він працює через ФОП. ПриватБанк, для того щоб користуватися платіжною системою LiqPay вимагає щоб у людини був хоча б зареєстрований ФОП, відкритий рахунок у ПриватБанку, а ФОП у свою чергу вимагає плати податків у державу (які перш за все відкладаються на пенсію - це вже більше 1300 грн на місяць). звісно, у програмістів теоретично зарплата може бути досить високою, і вищою ніж у тих хто не вміє програмувати. Але я задумався над тим, як я можу допомагати людям розвивати їх справи, бізнеси. Мені прийшла в голову тільки думка, що робити інтернет-магазини - це найкращий варіант. У багатьох людей є ФОП, але вони працюють лише в офлайні, не маючи сайтів або якщо вони є - то там немає модуля прийому оплати. І я помітив. Що розробка інтернет-магазинів може коштувати не одну сотню доларів, а то й перевалити за 1000 доларів. І як не дивно, багато таких розробників просто пропонують користуватися "шаблонами" - різними відкритими системами керування сайтами та магазинами (OpenCart), які я вважаю. далекими від ідеалів, і вони також мають певні недоліки. Так чи інакше, я думаю що буду поступово розвиватися як програміст простих інтернет-магазинів, і можливо я навіть напишу книгу "Власний інтернет-магазин на asp.net з LiqPay - це просто".

Я знаю, що такі компанії як AliExpress, Amazon тощо після початку корона-вірусної епідемії стали більше заробляти, адже довелося все більше продавати через інтернет, ізолюючися від ризику заразитися "короною" (звісно у певних випадках це включає потребу модуля доставки). Не знаю, чи вийде у мене це зробити, але дуже хотілося б швидко вміти робити людям інтернет-магазини, можливо в рамках свого нового сайту super-market.net.ua. Я б хотів туди додати можливість реєструватися людям у кого є ФОП і рахунок у Приват24, я якщо вони хочуть подешевше але вже почати продавати свої товари, то я би зміг їм виділяти піддомен на своєму сайті, де розміщувалися б їх прайси. За аналогією з такими інтернет-магазинами як АліЕкспрес, Rozetka, prom.ua тощо. Такі сайти зараз дуже потрібні, і навіть враховуючи конкуренцію, вірю що людям потрібні інтернет магазини, в цьому є цінність, а значить робота буде. І всім добре - і мені як програмісту, і людям що завдяки мені зможуть продавати через інтернет, і кінцевим покупцям товарів/послуг. Якщо ж не вийде це - то буду шукати підробіток уже без інтернет магазину, і можливо доведеться закрити ФОП.

Під час війни ФОП мають особливі пільги, але якщо війна закінчиться, пільги будуть скасованими, і якщо не ФОП не зароблятиме - то це буде дуже не вигідно платити 1300+ грн щомісяця з прибутку що нижчий цієї суми. Не так багато вакансій саме для asp.net програмістів. Але я помітив що на freelancehunt.com є досить цікаві пропозиції роботи, підробітку (фрілансу), і думаю що це буде дуже корисним досвідом для майбутнього кар'єрного, професійного зростання як програміст. Можу також навчити програмувати на якомусь початковому рівні (я звісно ж не Middle і не Senior, але 2,5 роки на "розробці ПЗ" в комп'ютерній академії таки вчився добре).

Звертайтеся до мене, чим можу допоможу. Щодо термінів/строків/часу/швидкості виконання - може буде важко сказати, залежно від виду завдання - буде видно. Так само і з оплатою за мою роботу програміста.     


З надією на майбутню співпрацю, 

Іван Донець

Навички та вміння

Портфоліо


  • 500 UAH

    Прийом платежів для інтернет-магазину

    Інтеграція платіжних систем
    Інтеграція плат. сис-ми WayForPay для прийому платежів у e-shop
  • 500 UAH

    Зроблю вам простий інтернет-магазин

    Інтернет-магазини та електронна комерція
    Якщо вам потрібний інтернет-магазин, я і у вас є ФОП і рахунок у ПриватБанку, я вам допоможу зробити сайт і налаштувати прийом платежів через нього - через WayForPay/ LiqPay. Запропоную хостинг на asp.net (приблизно 20 євро / рік) з базою даних для магазину. Можу зробити реєстрацію користувачів/покупців на вашому сайті - для кращого контролю над покупками, замовленнями тощо. Усі дані про товари, їх категорії, замовлення тощо - можна зберігати у БД у вигляді таблиць, зі зручним редагуванням/керуванням (завдяки MVC тощо). Шукаю тут серйозних роботодавців, якщо у вас немає хоча б ФОП - я не зможу вам зробити інтернет-магазин і платіжну систему (такі умови українських законів).
    У всіх є якісь таланти, здібності, і вони можуть їх використовувати професійно - пропонуючи послуги через інтернет, або продаючи товари тощо. Я хочу бути максимально корисним для широкого кола керівників тих чи інших магазинів тощо, щоб надавати можливість їм отримувати більше замовлень - завдяки створення для них можливості продавати через інтернет.

Активність

  Останні ставки 1
Розробка прототипу мобільної гри на Android
1000 UAH