Владислав Новіков

Аудіо та відео монтаж · Інфографіка

16 0
5.0
669
Перейти в профіль
• Привіт! Я професійний монтажер відео і займаюся моушн дизайном. Працюю я в програмі After Effects і послуги, які я вам можу запропонувати: 2D/3D анімації Накладення спецефектів, кольорокорекції Анімація логотипів (та їх створення) Склейки, поліпшення і видалення шуму в звуці, додавання в субтитрів і, в принципі, будь-яке ТЗ будь-якої складності Програми в яких я також працюю: Adobe illustrator Adobe Photoshop
Ютуб ролик
2000 UAH
377
Ютуб ролик
Аудіо та відео монтаж
Простые плашки, много вставок и лёгкая анимация для вывода цены товара с ролика
Арсен Долинський

Аудіо та відео монтаж · Обробка відео

11 0
662
Перейти в профіль
Хочете співпрацювати з людиною, якій не всеодно на успіхи вашого проєкту та на яку можна покластись? Ви її знайшли! Мене звати Арсен, я професійний відеомонтажер з більш ніж 3-річним досвідом та бездоганною репутацією. Понад 200 клієнтів вже оцінили мій підхід до створення відео — жодного негативного відгуку за весь час! ЧОМУ Я? Завдяки величезному досвіду із різними форматами відео, всі виробничі процеси відточені практично до ідеалу — тому я ніколи не зриваю дедлайни, а клієнт завжди отримує бажане Я працюю із професійними інструментами та обладнанням, що дозволяє виконувати завдання будь-…
Дмитро Кожокар

Аудіо та відео монтаж · Обробка відео

7 1
5.0
661
Перейти в профіль
Привіт! Я монтажер відео з понад роком досвіду. Мій підхід до монтажу відео полягає в тому, щоб кожен проект ставав вигідним для клієнта. Я не тільки монтую відео, але і допомагаю розробити стратегію для залучення аудиторії та збільшення впливу контенту. Я працював над різноманітними проектами та завжди ставлю перед собою конкретну мету - забезпечити більше переглядів, більше клієнтів і, звичайно ж, більше грошей для моїх клієнтів. Маю велике бажання розвиватися та покращувати свої навички в цій сфері, тому завжди вивчаю щось нове і слідкую за трендами. Якщо ви шукаєте монтажера, який не…
14 000 UAH
131
Монтаж ютуб видео 200к просмотров
Аудіо та відео монтаж
Документальный стиль, ритм, логика истории, атмосфера 200к просмотров за 7 дней
6500 UAH
153
Монтаж Ютуб видео
Аудіо та відео монтаж
Документальный стиль #видеоролик #YouTube #видемонтаж
2600 UAH
185
Релкамный креатив на рынок США MetaAds
Аудіо та відео монтаж
динамичный рекламный крео на рынок сша в нише Недвижимости.
Роман М.

Аудіо та відео монтаж · Обробка відео

11 0
658
Перейти в профіль
великий досвід у відеомонтажі, досвід роботи на телебаченні, хороші навики After Effects , Premier Pro
Віктор Шубін

Послуги диктора · Аудіо та відео монтаж

46 1
5.0
654
Перейти в профіль
Слава Україні) Всім вітання з мальовничого міста Чернівці) Я організатор та ведучий різноманітних заходів. Працював більше 10 років ведучим та музичним редактором на радіо та ТБ і маю великий досвід у цій галузі! Від проведення заходів до професійного аудіо та відео монтажу! Завжди слідкую за трендами і не шкодую коштів на придбання цікавих і корисних програм( Captions, Premiere, After Effects, etc. ) Буду радий співпрацювати з Вами! Гарного дня!
5000 UAH
423
Виготовлення відеоролика, Диктор, Монтаж, AI, Штучний Інтелект
Аудіо та відео монтаж
Всі відео спікера в кадрі зроблені за допомогою штучного інтелекту (цифровий аватар). Монтаж і оформлення тільки вручну (особисто) #AI #videoeditor #voice #speaker #edit #диктор #відео
1200 UAH
351
Виготовлення відеоролика
Аудіо та відео монтаж
Оформлення відеоролика і виготовлення фірмового переходу з логотипом.
3000 UAH
299
Озвучка та виготовлення відеоролика
Аудіо та відео монтаж
#диктор #аудиореклама #видеомонтаж #голос #аудіо-реклама #відеоролики
1500 UAH
263
Виготовлення відеоролика
Аудіо та відео монтаж
#видеомонтаж #відеоролики #video #видеомонтаж #відеоролики #video #halloween #відеомонтаж
Антон Глєбов

Аудіо та відео монтаж · Обробка відео

11 0
5.0
648
Перейти в профіль
Вітаю у моєму профілі, моє ім'я Антон. Я займаюсь монтажем відео різніх видів та складності (для youtube, tiktok, reels, презентації, реклама і т.д), а також працюю зі звуком (обробка звуку на відео, озвучка, переозвучка та адаптація, видаляю зайвий шум, накладаю ефекти). Завжди на зв'язку, відповідально ставлюся до роботи, врахую всі побажання при виконанні та доведу кінцевий результат до того рівня щоб ми з вами ще співробітничали у майбутньому.
2000 UAH
214
Відеомонтаж креативу для Tik Tok
Аудіо та відео монтаж
Монтаж відбувався відповідно до наданого скрипту. Підбір B-roll, створення анімації, звуковий супровід. У результаті креатив для реклами у Tik Tok.
2000 UAH
233
Відеомонтаж креативу для Tik Tok
Аудіо та відео монтаж
Монтаж відбувався відповідно до наданого скрипту. Підбір B-roll, створення анімації, АІ озвучка, звуковий супровід. У результаті креатив для реклами у Tik Tok.
3000 UAH
201
Монтаж відео для Tik Tok
Аудіо та відео монтаж
Створення відео креативу для tik tok, shorts. Підбір відео ряду, створення AI аватару.
Володимир К.

Просування у соціальних мережах (SMM) · Аудіо та відео монтаж

26 0
5.0
646
Перейти в профіль
Створення захоплюючих відеороликів для YouTube, TikTok та інших соціальних мереж. Монтаж відео з використанням передових технологій та творчих рішень. Індивідуальний підхід до кожного проекту, з урахуванням бажань та ідей клієнтів. Розробка стратегій просування для збільшення аудиторії та підписників. Планування та реалізація стратегій просування клієнтських обліковок в соціальних мережах. Керування контентом, аналіз та оптимізація публікацій. Взаємодія з аудиторією, відповіді на запитання та коментарі. Збільшення обсягу підписників та залучення нових користувачів.
Bohdan Kuzmenko

Аудіо та відео монтаж · Обробка відео

15 0
5.0
643
Перейти в профіль
качественный видеомонтаж Видеомонтажер 19 лет. Основные навыки монтажа я приобрел занимаясь деятельностью на такой площадке как ютуб, делая как свои работы, так и монтируя ролики на другие каналы. Естественно до сих пор увеличиваю свои знания и навыки по сей день. Также проходил курс по данной профессии.
Viktoriia Hurska

Оформлення сторінок у соціальних мережах · Аудіо та відео монтаж

34 0
642
Перейти в профіль
Привіт . Я Вікторія і займаюсь майже 3 роки креативом для створення сторіс та reels для кафе та бьюті індустрії . Готова допомогти і тобі в цьому