Ігор Куковинець

Аудіо та відео монтаж

0 0
74
Перейти в профіль
Монтажер YouTube / Shorts | Роблю відео, які дивляться до кінця Монтаж для мене — це не просто склейка кадрів, а інструмент утримання уваги. Працюю з: • YouTube-відео • Shorts / TikTok / Reels • Ігровим контентом • Розмовними форматами Вмію створювати динаміку, працювати з темпом, вставками, субтитрами та саунд-дизайном. Приклад моїх робіт — YouTube-канал Anabor4ik, де я повністю відповідаю за монтаж і сценарій. Гарантую відповідальність, швидкий зворотний зв’язок і дотримання дедлайнів.
Яків Савич

Аудіо та відео монтаж · Обробка відео

0 0
74
Перейти в профіль
PORTFOLIOhttps://youtu.be/NBEp993F9qQ https://youtu.be/x_h0lHFlhiw https://youtu.be/ai1xXnrPs9E https://youtu.be/NqXe-FtZGJo Video editor Upwork: Increased viewer engagement led a major campaign that increased viewer engagement by 30, significantly boosting brand visibility. enhanced video quality developed innovative motion graphics, contributing to a 25 increase in viewer retention. trained junior editors conducted training sessions on advanced editing techniques, fostering a skilled and versatile team Lviv british school: Led a team of two video editors to produce about 150 videos per…
Kateryna Musiienko

Аудіо та відео монтаж · Редагування та коректура текстів

0 0
74
Перейти в профіль
Я - випускниця школи, яка має навички монтажу відео та вміє створювати цікавий та якісний контент. Маю базові знання з права та готова до навчання та розвитку в цій сфері. Зараз я завершую навчання в школі та планую вступати на юридичний факультет. Мене цікавить юридична сфера, я маю базові знання з права та хочу отримати практичний досвід роботи. Я готова працювати на посадах, які не потребують досвіду роботи, але дадуть мені можливість навчатися та розвиватися в юридичній сфері. Паралельно з навчанням, я активно займаюся монтажем відео, маю досвід роботи з різними програмами та вмію…
Ксюша Кучер

Просування у соціальних мережах (SMM) · Аудіо та відео монтаж

0 0
74
Перейти в профіль
Мене звати Ксенія. Уже більше двох років я в SMM: створюю стратегії, контент і відео, які допомагають брендам привертати увагу, формувати довіру та продавати через соцмережі. Досягнення та досвід: створювала Reels, які органічно набирали перегляди щодня; запускала акаунти «з нуля» працювала з різними нішами — від дитячих товарів (візочки, автокрісла) до fashion-сфери (білизна, одяг, аксесуари), адаптуючи контент під конкретну аудиторію; допомагала акаунтам не просто постити, а отримувати результат у вигляді залучення аудиторії та продажів. Мої фішки: пишу сценарії для відео, які будуть…
Олексій Кащій

Фільмування · Аудіо та відео монтаж

0 0
74
Перейти в профіль
Привіт! Мене звати Олексій, мені 24 роки, я живу у Львові Зараз я відкритий до нових проєктів як відеограф та оператор. Працюю на стедікамі RS 4 PRO із камерою Sony A7 IV Досвід у сфері відео — 5+ років: • починав як відеомонтажер ✂️ • вже понад рік самостійно знімаю Працював із: ✅ малим та середнім бізнесом ✅ весіллями та особистими подіями ✅ спортивними заходами та прямими трансляціями ✅ соціальними мережами в темах арбітражу, особистих послуг тощо Деякі приклади моїх робіт — тут: https://drive.google.com/drive/folders/1DDlJV-A-IvQi0OUiHi6uyy0lOgswVnUh?usp=drive_link Якщо ви шукаєте…
Дарья Крек

Ілюстрації та малюнки · Аудіо та відео монтаж

0 0
74
Перейти в профіль
реклама квіткового магазину
896 UAH
96
реклама квіткового магазину
Аудіо та відео монтаж
Шуточна реклама у стилі ретро-ігри: хлопець «проходить рівень», щоб купити букет. Піксельний монтаж, ностальгічна атмосфера SEGA і веселий фінал.
реклама квіткового ма
896 UAH
82
реклама квіткового ма
Аудіо та відео монтаж
Реклама для квіткового магазину. Змонтовано в Procreate, CapCut: музика, написи, анімація, акцент на різноманітних композиціях і вигідних бонусах для клієнтів. Відео підійде для Instagram, Reels і сторіс.
Viktoriia Lesenko

Оформлення сторінок у соціальних мережах · Аудіо та відео монтаж

0 0
74
Перейти в профіль
Займаюсь UGC контентом та content creators. Обожнюю знімати емоції людей як на мене то це дуже круто та надає впевненості клієнтам у виборі бренду. Також є знання в сфері SMM
Андрій Овчаренко

Аудіо та відео монтаж · Обробка відео

0 0
74
Перейти в профіль
Овчаренко АндрійКонтент-мейкер (відеомонтаж, розробка відео)Досвід: ~1 рікМісто: Київ Про менеЯ — креативний контент-мейкер зі спеціалізацією на розробці відео для соціальних мереж. Працюю з візуалом, монтажем, текстовими вставками та динамікою відео. Маю досвід співпраці як з нішами арбітражу, так і з особистими брендами — зокрема, наразі створюю контент для юридичного блогу.Створюю відео, які утримують увагу глядача, підлаштовуюсь під формат платформи (TikTok, Reels, YouTube Shorts), вмію адаптувати стиль під клієнта. Мої навичкиВідеомонтаж (динамічний / рілси / вертикальні формати)Робота з…