Ludmila Zastavna

Обробка фото · Векторна графіка

39 0
5.0
1 072
Перейти в профіль
Професійний досвід 3 роки. Про мене: Ціленаправлена. Поважаю думку замовника. Адекватно реагую на зауваження замовника. Виконую поставлені цілі до завершення. Виконую роботу якісно, тому, що люблю те чим займаюсь.
ПОРТРЕТНА РЕТУШ
482
ПОРТРЕТНА РЕТУШ
Обробка фото
#портретна ретуш# #portrait retouching# #retusz portretu# #портретная ретушь#
ВИДАЛЕННЯ/ЗАМІНА ФОНА. ПРЕДМЕТНА РЕТУШ.
264
ВИДАЛЕННЯ/ЗАМІНА ФОНА. ПРЕДМЕТНА РЕТУШ.
Обробка фото
#видалення фону# #предметна ретуш# #background removal# #object retouching# #usuwanie tła# #retusz obiektu# #удаление фона# #предметная ретушь#
РЕТУШ ЇЖІ. ПРЕДМЕТНА РЕТУШ. Food retouching.
150 UAH
247
РЕТУШ ЇЖІ. ПРЕДМЕТНА РЕТУШ. Food retouching.
Обробка фото
#РЕТУШ ЇЖІ # #ПРЕДМЕТНА РЕТУШ# #FOOD RETOUCHING# #OBJECT RETOUCHING# #RETUSZ ŻYWNOŚCI# #RETUSZ OBIEKTÓW# #LEBENSMITTEL NACHBEARBEITEN# #OBJEKT NACHBEARBEITEN# #РЕТУШИРОВАНИЕ ЕДЫ.# #РЕТУШИРОВАНИЕ ОБЬЕКТОВ#
ЗАМІНА ЕТИКЕТКИ. ПРЕДМЕТНА РЕТУШ.
99
ЗАМІНА ЕТИКЕТКИ. ПРЕДМЕТНА РЕТУШ.
Обробка фото
#заміна етикетки# #предметна ретуш# #label replacement# #subject retouching# #wymiana etykiety# #retusz obiektu# #замена этикетки# #предметная ретушь#
ВИДАЛЕННЯ/ЗАМІНА ФОНА. ПРЕДМЕТНА РЕТУШ.
105
ВИДАЛЕННЯ/ЗАМІНА ФОНА. ПРЕДМЕТНА РЕТУШ.
Обробка фото
#видалення фону# #предметна ретуш# #background removal# #object retouching# #usuwanie tła# #retusz obiektu# #удаление фона# #предметная ретушь#
Елизавета Моргушкина

Векторна графіка · Обробка фото

149 0
5.0
1 063
Перейти в профіль
Обробка фото
50 UAH
485
Обробка фото
Обробка фото
Обробка фото з ретуші та кольоровою корекцією, так само наклала екран на станцію. Вирівнювала станцію відносно кирпічної стіни. Зняла бруд із стін, гаражу і автомобілів. #обробка_фото #коригування кольорів #ретуш #фотошоп #замінфон
обробка фото
30 UAH
484
обробка фото
Обробка фото
Обробка фото з ретуші та кольоровою корекцією, так само наклала екран на станцію. Вирівнювала станцію відносно кирпічної стіни, а також зробила рівну саму стіну. #обробка_фото #коригування кольорів #ретуш #фотошоп #замінфон
Обтравка фото + тінь + корекція кольору
30 UAH
406
Обтравка фото + тінь + корекція кольору
Обробка фото
Обробка фото з ретушшю та корекцією кольору, так само наклала екранчик на станцію і вирізала станцію на біле тло. Вирівняла станцію щодо документа, а так само зробила її рівною по вертикалі, додала багатошарову тінь. #обробка_фото #коліркорекція #…
обробка фото
200 UAH
458
обробка фото
Обробка фото
обробка фото: кольорові корекції, зміна фону, обробка фону, зміна кольору #фотообробка #фотошоп #замінфон #замінцвіт
обробка фото
30 UAH
399
обробка фото
Обробка фото
обробка фотографій. Усунення шуму, поліпшення якості фото, колір- і світло-корекція, обтравка, зміна фон і т.д. #фотошоп #ретуши #коригування кольору #коригуванняфото #обтравка #сменафон #світлокоригування
Yuliya Korochkova

Фотографування · Обробка фото

22 0
1 016
Перейти в профіль
Працюю фотографом з 2015 року. Напрямки діяльності: предметна фотографія ділова фотографія фото прогулянки сімейні фотосесії виїзна фотостудія Особливості: Маю своє студійне обладнання Особисті якості: Чесність, відповідальність, уважність до деталей, працюю на результат, позитивна, доброзичлива.
Вирізання фотошоп
100 UAH
289
Вирізання фотошоп
Обробка фото
Вирізання предмету з фону. Фотошоп. Обробка фото. #photoshop #AdobePhotoshop #foto #cutting
Вирізання фотошоп
100 UAH
291
Вирізання фотошоп
Обробка фото
Вирізання предмету з фону. Фотошоп. Обробка фото #photoshop #AdobePhotoshop #retouching #foodfoto #cutting out
Анастасия Зайцева

Обробка фото · Банери

52 1
5.0
979
Перейти в профіль
Більше 8 років займаюсь обробкою фото і графічним дизайном. Великий досвід у предметній, модельній і художній обробці. Розробляю дизайни визітівок, банерів, логотипів і т.п. Працювала з великими рітейл мережами - Сільпо, Варус, Метро, Космо. Посилання на портфоліо https://anastasiaz.pb.design/
Інна Мандзюк

Обробка фото · Оформлення сторінок у соціальних мережах

16 0
5.0
962
Перейти в профіль
Привіт, я Інна! Я професійний фотограф, ретушер та контент-кріейтор.Також займаюся розробкою та створенням візуального оформлення інстаграм сторінок. Звертайтесь, буду рада допомогти)
Обробка фото
216
Обробка фото
Обробка фото
Обробка весільних фото #photoshop #photo #Lightroom #preset #photographer #AdobePhotoshop #фото
Обробка фото
366
Обробка фото
Обробка фото
Розробка візуалу для магазину білизни #visual #photo #фотошоп #instagram
Ілля Іванов

Обробка фото · Фотографування

16 0
5.0
898
Перейти в профіль
Кольорокорекція | Високоякісна ретуш
227
Кольорокорекція | Високоякісна ретуш
Обробка фото
Високоякісна журнальна ретуш для фотографа. Детальна ретуш обличчя із збереженням природньої текстури шкіри. Кольорокорекція та підготовка фото з врахуванням кольорів для друку.
Ньюборн обробка
206
Ньюборн обробка
Обробка фото
Обробка та ретуш фото немовлят для магазину krestini. Виконав світло-кольорокорекцію, ретуш, кадрування та оптимізацію фото для використання на сайті та в соцмережах.
Редагування весільних фотографій
213
Редагування весільних фотографій
Обробка фото
Для цього проекту я виконав професійну обробку всієї серії весільних фотографій. Це моя власна зйомка. Мені хотілося зробити легкий, приємний стиль для всієї серії. Пара дуже задоволена! Моя робота включала: – Корекція світла і кольору у м'…
Редагування для E-commerce
173
Редагування для E-commerce
Обробка фото
Надавав спеціалізовані послуги з редагування фотографій клієнту з інтернет-магазину косметики, забезпечуючи, щоб його продукти виділялися в інтернеті. Ключовою частиною цього редагування фотографій була точна заміна фону, створюючи цілісну естетику…
Нашийники & Поводки
174
Нашийники & Поводки
Обробка фото
Надав клієнту комплексні послуги з редагування фотографій, перетворивши зображення їхнього собаки на нашийнику та повідку для привабливого використання в соціальних мережах та на вебсайтах. Моє редагування фотографій забезпечило максимальну…
Антон Ш.

3D моделювання та візуалізація · Обробка фото

56 0
4.9
874
Перейти в профіль
Спеціаліст з Adobe Photoshop | Blender | Substance Painter Портфоліо: Behance | YouTube - Blenderizm✨ Professional 3D & Post‑Production Services️ Blender – 3D Modeling I create realistic 3D models of products, characters, and environments for games, animations, and visualizations. My Blender workflow ensures clean geometry, precise detailing, and optimized assets tailored to your project’s needs. V-Ray – Rendering With the new V-Ray integration for Blender, I deliver high‑quality renders featuring advanced lighting, shading, and post‑processing. This powerful engine allows me to produce…
Photo for Document
500 UAH
171
Photo for Document
Обробка фото
The goal was to make photo from studio more positive and overal enhansed.
MockUp (put your texture and save smart object)
1000 UAH
199
MockUp (put your texture and save smart object)
Обробка фото
I created a box mockup in Photoshop by designing the box layout, applying realistic shadows and highlights, and using smart objects to easily replace the design on each side. This allowed me to showcase the packaging in a professional, 3D-like…
Visualization of new product
1200 UAH
197
Visualization of new product
Обробка фото
Placed on white background. Aligned verticaly. Replaced logo. Deleted spanish. Removed dirt ,scratches ,rust, fingerprints. General retouching.
Placing ring on the image
150 UAH
224
Placing ring on the image
Обробка фото
I had to manipulate image in a way like ring is naturaly on the image
Юлія Н.

Обробка фото · Дизайн візиток

39 0
868
Перейти в профіль
ПОРТФОЛІО https://julia-retoucher-portfolio.gallera.io/417600-/42792-2 ❶ Київський національний університет технологій та дизайну Спеціальність: Дизайн (графічний дизайн). ❷ Комп'ютерна Академія ШАГ Спеціальність: Комп'ютерна графіка та дизайн.
Daria N.

Обробка фото · Обробка фото

9 0
860
Перейти в профіль
Шкіра Retouch
492
Шкіра Retouch
Обробка фото
Professional skin retouching in frequency decomposition, (D&B) (професійний шкірний ретушинг в частоті декомпозиції, D&B) #Retouching #Editor #Фотошоп
Шкіра Retouch
5 UAH
504
Шкіра Retouch
Обробка фото
Професійне знання графічного редактора Photoshop, Lightroom, Adobe Bridge. Я люблю робити ідеальні фотографії. #AdobePhotoshop #Lightroom #editing #photoshop #retouching #retoucher
Колір/тон/контраст корекція
400
Колір/тон/контраст корекція
Обробка фото
Колір/тон/контраст корекція #CorelDRAW #photoshop #retouching #editing #Lightroom #design
Портфоліо
3 UAH
291
Портфоліо
Обробка фото
• Професійний ретуш шкіри в частотному розладі, ( D&B )
Vitalii Nazarenko

Фотографування · Обробка фото

11 0
5.0
854
Перейти в профіль
Мене звати Віталій і я професійний предметний і фуд фотограф. Спеціалізуюсь на рекламній зйомці для поліграфії ( друку ) та інтернет видань. Також іноді знімаю контент для соц.мереж та для дизайнерів ( для майбутнього монтажу та обробки). Маю стаж роботи з європейськими замовниками. Професійно займаюсь фотозйомкою автомобілів, фото та відео колористикою та фото і відео монтажем.
Інфографіка для фото-публікацій
7000 UAH
178
Інфографіка для фото-публікацій
Обробка фото
Завдання: зробити фотографії та інфографіку для них
фото бочок на білому фоні
300 UAH
220
фото бочок на білому фоні
Обробка фото
завдання: відзняти товар для каталогу, показати реальний колір продукту, передати фактуру дерева.
Інфографіка для рекламних фото-постів
7000 UAH
186
Інфографіка для рекламних фото-постів
Обробка фото
Завдання: зробити фотографії та інфографіку для них
Audi S5
500 UAH
122
Audi S5
Обробка фото
Завдання: обробити фото автомобіля в рекламних цілях