Татьяна Л.

Обробка фото · Живопис і графіка

2 0
170
Перейти в профіль
Обробка фото
181
Обробка фото
Обробка фото
Обробка фото, покращення якості. #обработкафото #фотообработка
Roman Cherevko

Аудіо та відео монтаж · Обробка фото

0 0
170
Перейти в профіль
Привіт, я Роман ♂️ Я контент-кріейтор. Знімаю, монтую, пишу тексти і легко стаю в кадр, якщо потрібно. Працюю з Instagram і TikTok, роблю контент, який справді живе у стрічці, а не просто займає місце. Я за те, щоб усе було просто, але з характером. Щоб відео хотілося додивитись, а сторіз не гортались повз. Щоб бренд відчувався — не тільки в логотипі, а в кожному кадрі, слові, деталях. Що я вмію: • писати сценарії для Reels і TikTok • знімати і монтувати відео під стиль бренду • робити якісні фото та обробляти їх • писати тексти для постів, сторіз, реклами — живі, справжні Працюю з нішами…
Krystyna K.

Обробка фото · Копірайтинг

0 0
170
Перейти в профіль
В кожній роботі знаходжу задоволення і тоді - це вже не робота.
Гра світла
157
Гра світла
Обробка фото
Іноді, світлло і старі об'єктиви, дають дуже цікаві ефекти! Але без подальшого допрацювання, навіть найкращий кадр буде нудним.
Кримський мох
162
Кримський мох
Обробка фото
Кажуть, зелений колір заспокоює. Цей мох був зфотографований навесні 2014го року, в кримських горах. Я знаю, що Україна переможе, і в найближчому майбутньому ми знову зможемо ходити в походи по Криму.
Марія Мартиненко

Фотографування · Обробка фото

0 0
170
Перейти в профіль
Предметний фотограф | Ретушер | UGC-креатор Про мене: Створюю естетичний та якісний візуальний контент для брендів, маркетплейсів та соцмереж. Працюю віддалено (маю власну домашню студію), генерую візуал, що підкреслює цінність вашого продукту. Мої послуги: • Предметна фотозйомка: Знімаю товари в різних стилях — від мінімалістичних каталожних кадрів на чистому тлі до складних атмосферних композицій з реквізитом. • Професійна ретуш: Детальна кольорокорекція, чистка кадру від дрібних дефектів (пил, подряпини), робота з текстурами. Доводжу кожен кадр до ідеалу в Adobe Photoshop та Lightroom…
Маргарита Федорченко

Аудіо та відео монтаж · Обробка фото

0 0
170
Перейти в профіль
Шукаєте надійного виконавця для вашого відеоконтенту? Я спеціалізуюся на створенні якісного візуалу «під ключ»: від обробки вихідного матеріалу до фінального рендеру та обкладинки. Мої навички: Професійний софт: Adobe Premiere Pro, CapCut, Adobe Photoshop.Теоретична база: Знання основ драматургії (побудова сюжету, конфлікту, кульмінації).Досвід: Ведення власних соцмереж та розуміння вимог до сучасних форматів.
зміна фону
100 UAH
117
зміна фону
Обробка фото
#фоторедактор #фотообработка #AI #редактирование
Richard M.

Дизайн одягу · Обробка фото

0 0
170
Перейти в профіль
Я — дизайнер одягу, який поєднує стиль, креативність і сучасний візуал. Працюю в Adobe Illustrator, де створюю дизайни одягу, mockup-моделі, постери, обкладинки та візуальне оформлення для каналів і брендів.Мені подобається перетворювати ідеї у сильний візуальний стиль, експериментувати з формами, кольорами та деталями. Я розвиваюсь у напрямку streetwear-дизайну та створюю роботи, які виглядають сучасно, атмосферно й впізнавано.Для мене дизайн — це не просто картинка, а спосіб передати настрій, характер і власне бачення.