Oleksii Kosov

Дизайн сайтів · Створення сайту під ключ

0 0
111
Перейти в профіль
Multidisciplinary designer and creative technologist with 3+ years of experience. I build websites for B2B businesses and e-commerce — from visual concept to a fully animated, production-ready product. I cover the entire pipeline independently: strategy, design, development, motion, and AI-powered production.
Bogdan Padalka

Створення сайту під ключ · Розробка ботів

0 0
111
Перейти в профіль
Створюю сучасні сайти під ключ: лендінги, сайти-візитки, інтернет-магазини та корпоративні сайти. Адаптивний дизайн під будь-який пристрій, преміальний вигляд, швидке завантаження та SEO-готовність. Також розробляю Telegram-ботів для бізнесу: прийом і обробка заявок, автоматизація рутинних задач, парсинг даних, інтеграції та монетизація. Працюю швидко і якісно, із прикладами робіт. Дотримуюсь термінів і залишаюсь із клієнтом до результату.
Netville Agency

Створення сайту під ключ · Дизайн сайтів

0 0
110
Перейти в профіль
Інтернет-магазин Castrol Center
431
Інтернет-магазин Castrol Center
Створення сайту під ключ
Інтернет-магазин «Під ключем» Розробка індивідуального дизайну в кольоровій гаммі бренду Castrol Адаптивна верстка Правильне відображення на всіх мобільних пристроях Створення бази масел Castrol/BP Індивідуальна розробка вибору масел за марками…
Веб-сайт візитка
318
Веб-сайт візитка
Створення сайту під ключ
Веб-сайт візитка "під ключем" для компанії CMBI Центр медико-біологічних інновацій. CMS - WordPress
Андрей Скрыпник

Ілюстрації та малюнки · Створення сайту під ключ

0 0
110
Перейти в профіль
Веб-сайт для Школи танців (JOOMLA)
172
Веб-сайт для Школи танців (JOOMLA)
Створення сайту під ключ
Я переробив цей сайт три рази, поки він не набув ідеального вигляду. Працює на двигуні Joomla, більшість розділів унікальні за своєю структурою. Є кілька підключених модулів. Звичайно, є панель зручної адміністрації. Формування гнучко по налаштуванню…
Олег Лантух

HTML та CSS верстання · Створення сайту під ключ

0 0
110
Перейти в профіль
Інтернет-магазин DrLab
143 395 UAH
191
Інтернет-магазин DrLab
Створення сайту під ключ
Розробка унікального дизайну - верстка - написання власного двигуна
Валентин Доставалов

Створення сайту під ключ · Пошукова оптимізація (SEO)

0 0
110
Перейти в профіль
Створення мультимовних сайтів
5000 UAH
252
Створення мультимовних сайтів
Створення сайту під ключ
Створення WordPress # Веб-сайти # сайти Створення багатомовних сайтів на WordPress на основі вибраного шаблону.
Тетяна Геміні

Створення сайту під ключ · Фірмовий стиль

1 0
110
Перейти в профіль
Перетворюю вашу ідею для бізнесу на ефективний емоційний дизайн, елегантний, красивий і справді унікальний. Саме це відіграє життєво важливу роль у забезпеченні ідеального обслуговування ваших клієнтів, що, у свою чергу, призведе до конкурентної переваги та зростання. Цим я займаюся понад 5 років – від аналізу ринку до запуску готового проєкту. Вам потрібно реалізувати проєкт із нуля чи є окремі завдання? Звертайтесь, буду рада співпраці. Дизайн: ☑ Бренд айдентика ☑ UX/UI дизайн ☑ Web дизайн, сайти "під ключ": Wordpress, Prestashop, Open Cart та інші. ☑ Графічний дизайнн:…
Сайт під ключем
166
Сайт під ключем
Створення сайту під ключ
Корпоративний сайт будівлі під ключем. Виконано : Дизайн-концепт сайту UX / UI дизайн - верстка сайту Інструменти: Wordpress + Elementor Детальніше про проект: https://www.behance.net/gallery/156522217/ExtraBud-Brand-Identity Про це йдеться…
Редизайн сайту
192
Редизайн сайту
Створення сайту під ключ
Редизайн сайту логопедського центру. Завдання: сучасний, функціональний сайт, що відображає динаміку розвитку і інноваційність центру. Виконано : Дизайн-концепт сайту UX / UI дизайн - верстка сайту Інструменти: Wordpress + Elementor…
Сайт школи мов
309
Сайт школи мов
Створення сайту під ключ
Створення сайту школи польської мови під ключем. Ребрендінг Завдання: сучасний, функціональний сайт з вбудованою LMS системою. Виконано : - дизайн-концепт сайту, UX/UI дизайн Ребрендінг, Копірайтинг - інтеграція Learning management system:…
Мій художній планет.online
276
Мій художній планет.online
Створення сайту під ключ
Створення сайту міжнародної онлайн-школи під ключем.Завдання: креативний сайт-платформа для навчання мистецтва онлайн.Виконано : Брендинг, копірайтинг, UX/UI дизайн - CMS Wordpress + інтеграція Online Booking System - каталог вчителів з описом…
ТТБ магазини
233
ТТБ магазини
Створення сайту під ключ
Створення онлайн магазину під ключем.Задача: простий, лаконічний, зручний сайт для продажу аксесуарів Завантажити Wordpress + Woocommerce Детальніше про проект: https://www.behance.net/gallery/122474019/sajt-magazina-aksessuarov Додаткові…
Александр Т.

Пошукова оптимізація (SEO) · Створення сайту під ключ

3 1
110
Перейти в профіль
Створення інтернет-магазину Винниця
3184 UAH
299
Створення інтернет-магазину Винниця
Створення сайту під ключ
Було поставлено завдання у створенні нового інтернет-магазину, здатного активно індексуватися в пошуковій системі. Сайт зроблений з 1 основної сторінки, підключені кнопки вібер.