Сергій Худий

Обробка даних · Розробка ботів

9 0
373
Перейти в профіль
Усім привіт! Допомагаю бізнесу поєднати рекламу, CRM, сайт і продажі в єдину систему. Налаштовую аналітику, інтеграції та автоматизацію маркетингу, щоб ви могли передавати в Google Ads і Meta Ads дані про підтверджені продажі та реальний дохід, будувати наскрізну аналітику і приймати рішення на основі точних даних, а не припущень. Люблю логіку і порядок в усьому. Розуміюся на e-commerce та рекламі для інтернет-магазинів. Звертаю увагу на деталі, працюю до стовідсоткового результату, завжди на зв’язку. Досвід роботи в ІТ — більше 10 років. ПОСЛУГИ: АНАЛІТИКА Побудова аналітичних дашбордів в…
Чат-бот для компанії з пошуку роботи за кордоном
15 681 UAH
654
Чат-бот для компанії з пошуку роботи за кордоном
Розробка ботів
#чат-бот для компанії, що займається працевлаштуванням за кордоном. Допомагає оперативно опрацьовувати заявки та зменшити штат менеджерів. Можливості: 1. Отримання контактних даних клієнтів 2. Визначення ступені "теплоти" клієнта (готовності…
Чат-бот для комп'ютерного центру
11 200 UAH
551
Чат-бот для комп'ютерного центру
Розробка ботів
#чат-бот для компанії, що здійснює продаж, ремонт та обслуговування комп'ютерної техніки. Можливості: 1. Замовлення послуг компанії 2. Автоматичне нагадування про періодичні послуги (наприклад, заправка картриджів) 3. Збір клієнської бази 4…
Чат-бот для МЛМ
8960 UAH
447
Чат-бот для МЛМ
Розробка ботів
#чат-бот для МЛМ бізнеса. Аналітичний тест "Дізнайся все про своє здоров'я", що оцінює роботу 10 систем організму. Персональні рекомендації по результатам тесту. Можливості: 1. Збір контактних даних клієнтів 2. 49 питань тесту, що…
Чат-бот для кур'єрської доставки
22 401 UAH
366
Чат-бот для кур'єрської доставки
Розробка ботів
#чат-бот для служби кур'єрської доставки. Можливості: 1. Прийом замовлень від партнерів 2. Прийом замовлень від клієнтів 3. Сповіщення про замовлення менеджерів 4. Сповіщення про замовлення в групі Телеграм для кур'єрів 5. Бронювання кур'…
Чат-бот для кафе
15 681 UAH
421
Чат-бот для кафе
Розробка ботів
#чат-бот для кафе з кошиком і прийомом платежів. Працює у Viber i Telegram. Можливості: 1. Поділ страв в меню по категоріям 2. Оплата замовлення всередині чат-бота 3. Сповіщення менеджерів у телеграм про замовлення 4. Додавати кілька позицій…
Tadeush Muratov

AI та машинне навчання · Розробка ботів

0 0
333
Перейти в профіль
Меня зовут Тадеуш Муратов. Я основатель компании RAI и СEO/продуктовый инженер, который строит AI-системы для бизнеса: от идеи и архитектуры до продакшн-запуска, аналитики, автоматизации и поддержки. Моя основная специализация — AI-продукты, CRM, боты, автоматизация продаж, аналитические панели и сложные web-сервисы. Я не просто “делаю сайт” или “подключаю бота”, а собираю полноценную систему: frontend, backend, база данных, интеграции, админ-панель, безопасность, деплой, мониторинг и проверка реальной работы на продакшене. Что делал и могу реализовать: AI-боты для Telegram, Instagram,…
Yevhen Bartieniev

Python · Розробка ботів

0 0
247
Перейти в профіль
Веб-розробник з 3+ роками досвіду. Створюю сайти, лендінги та Telegram Mini App під ключ — від ідеї до готового продукту на хостингу. Працюю з малим бізнесом: готелі, магазини, сфера послуг. Розумію що власнику важливо не «красивий код», а результат — сайт який приносить клієнтів і не потребує постійної підтримки. Що роблю: — Лендінги та багатосторінкові сайти (HTML/CSS/JS) — Telegram Mini App для інтернет-магазинів — Адаптивна верстка під мобільні — SEO-структура та блог для просування в Google — Підключення форм, карт, галерей, оплати — Автоматизація SEO-задач: обробка аудитів, парсинг битих…
Mini App для вашого магазину
11 200 UAH
140
Mini App для вашого магазину
Розробка ботів
Mini App для вашого магазину Розробка ботів / Telegram Mini App Що зроблено: сучасний мобільний інтернет-магазин BartOriginalSport, який працює одночасно як веб-сайт і як Telegram Mini App — відкривається прямо в месенджері без встановлення…
Оксана

Розробка ботів · Автоматизація управління підприємством

2 0
277
Перейти в профіль
Вітаю! Мене звати Оксана, я no-code розробник , працюю з сервісом Маке.сом ,спеціалізуюсь на автоматизації маркетингу, розробка чат-ботів на Маке або на таких сервісах, як Smart Sender, SendPulse. Налаштовую різні інтеграції сервісів через АРІ , вебхук. Допомагаю бізнесу автоматизувати робочі процеси на всіх етапах продажів: Лідогенерація , форми на сайт+ автоматична передача даних в CRM Інтеграції різних сервісів , CRM, Google Sheetse Комунікація , Chat bot, GPTs, AI Assistents, чат на сайт Платіжні системи, служби доставки Інтеграції Email пошти , відправлення SMS, Telegram,…
Онлайн-магазин з корзиною в телеграм боті
8000 UAH
191
Онлайн-магазин з корзиною в телеграм боті
Розробка ботів
Продаж товарів через телеграм бота з корзиною, та оплатою WayforPay на сервісі SmartSender. Для клієнтів зручний перегляд та вибір товарів , та швидких оплат. Збір та передача даних про доставку менеджеру.
Чат бот на SendPulse для медичної сфери
6000 UAH
281
Чат бот на SendPulse для медичної сфери
Розробка ботів
Телеграм бот для медичної сфери був створений на сервісі Sendpulse. З технічного функціоналу: підключена платіжна система WayForPay; Налаштована інтеграція з таблицею; Налаштоване сповіщення в телеграм-бота при створені нової заявки чи питання від…
Чат бот для вчителя англійської мови
2500 UAH
448
Чат бот для вчителя англійської мови
Розробка ботів
Для продажу коротких курсів з англійської мови розроблений бот на Smart Sender, в боті для прогріву зроблені повідомлення з різними текстами про вчителя, методику навчання, відгуки та зроблено опитування для виявлення потреб ЦА і по них зроблені…
Telegram чат бот для продажу квитків на Event
4000 UAH
321
Telegram чат бот для продажу квитків на Event
Розробка ботів
Розроблено телеграм чат-бот на платформі Send Pulse. В боті через Меню підписник бота може ознайомитись з інформацією про подію в індустрії барберингу , про місце і час події, детальна інформація про спікерів події з посиланнями на їх інстаграм…
Автоматизація чат бота з Гугл таблицями
283
Автоматизація чат бота з Гугл таблицями
Розробка ботів
Інтеграція чат бота з Гугл таблицями, знаходження інформації по замовленню в таблиці і передавання в чат бот , також передавання з чат бота і запис даних в таблицю. #ChatBots #smartsender #sendpulse #GoogleSheets #Make.com #make(integromat)
Наталія Петиш

Розробка ботів

0 0
243
Перейти в профіль
AI-спеціаліст з автоматизації та чат-ботів Спеціалізуюсь на створенні AI-автоматизацій, чат-ботів та веб-сайтів для бізнесу. Допомагаю компаніям скоротити ручну роботу та налагодити ефективні процеси. Стек: Make.com, n8n, Zapier, ManyChat, Telegram-боти, OpenAI, Claude, Gemini, Tilda, Wix, Lovable Реалізовані проєкти: — LeadSort Pro — AI маршрутизація лідів (Make.com + OpenAI + Google Sheets) — AI чат-бот для магазину вишиванок (n8n + Gemini + Telegram) — Автоматизація документообігу для транспортної компанії (Make.com + Parsio + Gmail) — Веб-сайти для бізнесу на Tilda та Wix Працюю віддалено…
Володимир Антонюк

Javascript та Typescript · Розробка ботів

2 0
208
Перейти в профіль
Займаюся створенням сайтів і веб додатків зі складним функціоналом. Маю команду для розробки проєктів під ключ. Можемо створити для вас сайт з нуля, від дизайну до повного функціоналу. Технології розробки HTML, CSS (SCSS), JavaScript (ES6), TypeScript React, Redux Toolkit, Next.js, SSR, TanStack Query, Axios, MUI, Tailwind, WebSockets, Vite, Webpack, Turbopack NodeJS, Express, MongoDB (Mongoose), MySQL (Sequelize), JWT, REST API, Strapi NodeJS, node-telegram-bot-api, telegraf Python, aiogram, telethon, pyrogram Linux, Nginx, Docker, PM2 Git (Github), Figma, Postman / Insomnia
Телеграм тапалка Pokie Tap (Full Stack)
53 762 UAH
276
Телеграм тапалка Pokie Tap (Full Stack)
Розробка ботів
Класична тапалка із інтеграцією inout games. Функціонал: - підключення гаманця (ton connect), інтеграція із ton для отримання транзакцій - тапалка із анімаціями - система тасків - багаторівнева реферальна система - рейтинг гравців -…
Телеграм гра TapyCat (Full Stack)
44 802 UAH
176
Телеграм гра TapyCat (Full Stack)
Розробка ботів
#TypeScript #React #tailwindcss #javascript#node.js #express.js #mongodb #REST #telegram-бот #telegraf
Danyil Dominik

Розробка ботів · AI та машинне навчання

0 0
236
Перейти в профіль
Створюю практичні Telegram-боти, системи онлайн-запису, CRM-lite рішення та прості сайти-воронки для малого й локального бізнесу. Допомагаю салонам краси, барбершопам, тату-студіям, барам, подієвим проєктам та іншим сервісним бізнесам зменшити ручну переписку, швидше обробляти заявки та зручніше працювати з клієнтами. Що можу зробити: — Telegram-бот для запису клієнтів; — вибір послуги, спеціаліста, дати й часу; — збір контактів клієнта; — база клієнтів / CRM-lite; — адмін-сповіщення та просте керування заявками; — блокування зайнятих слотів; — простий сайт або landing page під послугу; —…
Костя Романчук

Python · Розробка ботів

0 0
199
Перейти в профіль
Доброго дня! Я — розробник програмного забезпечення з досвідом у створенні сайтів та Telegram-ботів. Мені подобається робити зручні та корисні продукти, які допомагають бізнесу та користувачам. За час роботи я реалізував багато проєктів і добре розбираюся у двох напрямках: Веб-розробка: Створюю сучасні та адаптивні веб-інтерфейси на HTML5, CSS3 та JavaScript. Вмію проходити весь шлях від ідеї та дизайну до написання чистого коду та оптимізації сайту. Працюю над тим, щоб сайт був зручним і приємним для користувачів. Telegram-боти: Маю досвід у створенні функціональних ботів на Python. Розробляю…
Фітнес бот в телеграм
4000 UAH
114
Фітнес бот в телеграм
Розробка ботів
Це Telegram-бот, написаний на Python з використанням бібліотеки python-telegram-bot. Його основна мета — надавати користувачам програми тренувань на основі їхньої статі, мети (схуднення, набір маси тощо), зросту та ваги. Для взаємодії з користувачем…
Віталій

Веб-програмування · Розробка ботів

0 0
193
Перейти в профіль
Розробка сайтів на Webflow Хочете сучасний, швидкий і стильний сайт, який працює на вас і приносить клієнтів? Створюю повноцінні сайти без шаблонів — з унікальним дизайном, продуманою структурою та плавними анімаціями. Що я пропоную: • Розробка сайтів будь-якої складності у Webflow • Адаптивний дизайн під усі пристрої • Налаштування CMS та інтеграцій (CRM, WayForPay, Telegram, Zapier) • Анімації та взаємодії (Interactions, Lottie, Scroll effects) • Оптимізація швидкості, SEO та UX/UI • Підключення форм, аналітики та автоворонок ⚙️ Чому саме Webflow і я? • Сайти виглядають професійно без коду…
Yurii Byrzul

Розробка ботів · Створення сайту під ключ

0 0
176
Перейти в профіль
Вітаю! Мене звати Юрій — займаюсь професійною розробкою сайтів та лендінгів під ключ для бізнесу, товарів, послуг, доставки їжі, інтернет-магазинів, психологів, косметологів, військових товарів, автозапчастин, курсів, салонів краси, стоматологій, будівельних компаній та будь-яких інших ніш. Моя головна перевага — створення повністю готового професійного сайту всього за 2 години. Ви отримуєте не просто “сторінку”, а готовий інструмент для реклами та прийому заявок від клієнтів. Що входить у розробку сайту: • створення сучасного односторінкового сайту (Landing Page); • адаптивна верстка під…