Дмитро Яремчук

SEO-аудит сайтів · Пошукова оптимізація (SEO)

18 0
495
Перейти в профіль
Просування сайтів та інтернет магазинів- SEOТехнічна оптимізаціяПроведення регулярного технічного аудиту сайту (швидкість завантаження, мобільна адаптація, Core Web Vitals, створення ТЗ для виправлення критичних помилок).Контроль та оптимізація файлів robots.txt, sitemap.xml, налаштування індексації та сканування.Налаштування та контроль структурованих даних (Schema Markup).Управління кодами відповідей сервера, налаштування редиректів (301, 302).Внутрішня оптимізація (On-page)Розробка та контроль впровадження семантичного ядра та кластеризації запитів.Оптимізація мета-тегів (Title, Description…
СЕО просування інтренет магазину (сіра тематика)
4000 UAH
387
СЕО просування інтренет магазину (сіра тематика)
Пошукова оптимізація (SEO)
СЕО просування інтренет магазину (сіра тематика) - Динаміка ключових слів
СЕО просування інтренет магазину (сіра тематика)
4000 UAH
396
СЕО просування інтренет магазину (сіра тематика)
Пошукова оптимізація (SEO)
СЕО просування інтренет магазину (сіра тематика) - Динаміка видимості та трафіку
СЕО просування інтренет магазину (сіра тематика)
4000 UAH
453
СЕО просування інтренет магазину (сіра тематика)
Пошукова оптимізація (SEO)
СЕО просування інтренет магазину (сіра тематика) - графік росту органічного трафіку по Ахрефс
СЕО просування інтренет магазину (сіра тематика)
4000 UAH
268
СЕО просування інтренет магазину (сіра тематика)
Пошукова оптимізація (SEO)
СЕО просування інтренет магазину (сіра тематика) - графік росту посилань на сайт
СЕО просування компанії по виробництву дерев'яних ящиків та тари
2000 UAH
314
СЕО просування компанії по виробництву дерев'яних ящиків та тари
Пошукова оптимізація (SEO)
СЕО просування компанії по виробництву дерев'яних ящиків та тари - Динаміка ключових слів
Дем'ян

SEO-аудит сайтів · Пошукова оптимізація (SEO)

11 0
5.0
250
Перейти в профіль
Допомагаю з технічними завданнями для сайтів та SEO-аналізом.Можу виконати: • базовий SEO аудит сайту (метадані, структура сторінок, внутрішні посилання)• технічний аналіз сайту (PageSpeed, Core Web Vitals, sitemap, robots.txt)• оптимізацію зображень та швидкості завантаження сторінок• базові правки сайтів та роботу з HTML / шаблонамиТакож допомагаю з налаштуванням Windows та технічною підтримкою ПК: • встановлення та налаштування програм• оптимізація системи• вирішення технічних проблемВідповідальний, швидко навчаюсь та завжди на зв'язку. Готовий брати прості та середні завдання.
Сергій

Пошукова оптимізація (SEO) · Просування у соціальних мережах (SMM)

10 0
5.0
572
Перейти в профіль
Я часний SEO спеціаліст та SMM, розробник веб сайтів з багаторічним досвідом, контенту та маркетингу Київ, Львів, Одеса, Харків та вся Україна. Мій інтерес до цифрового маркетингу почався на початку 2000-х, коли я почав створювати веб-сайти та експериментувати з різними методами SEO. У 2004 році я отримав свою першу роботу як SEO-аналітик у місцевому агентстві цифрового маркетингу, де я навчився тонкощів пошукової оптимізації. Протягом багатьох років я відточував свої навички та став досвідченим у всіх аспектах SEO, включаючи дослідження ключових слів, оптимізацію на сторінці, створення…
SEO Продвижение сайта спортивного клуба, футбольного клуба
155
SEO Продвижение сайта спортивного клуба, футбольного клуба
Пошукова оптимізація (SEO)
SEO Продвижение сайта спортивного клуба, футбольного клуба #SEO #SEOUkraine #SEOПросування #ПросуванняСайтів #ПошуковаОптимізація #SEOСпеціаліст #SEOExpert #SEOAgency #TechnicalSEO #LocalSEO #EcommerceSEO #WordPressSEO #GoogleSEO #GoogleRanking #…
SEO Продвижение сайта Клининговой компании
161
SEO Продвижение сайта Клининговой компании
Пошукова оптимізація (SEO)
SEO Продвижение сайта Клининговой компании #SEO #SEOUkraine #SEOПросування #ПросуванняСайтів #ПошуковаОптимізація #SEOСпеціаліст #SEOExpert #SEOAgency #TechnicalSEO #LocalSEO #EcommerceSEO #WordPressSEO #GoogleSEO #GoogleRanking #OrganicTraffic #…
SEO Продвижение сайта транспротной компании и перевозки
206
SEO Продвижение сайта транспротной компании и перевозки
Пошукова оптимізація (SEO)
SEO Продвижение сайта транспротной компании и перевозки #SEO #SEOUkraine #SEOПросування #ПросуванняСайтів #ПошуковаОптимізація #SEOСпеціаліст #SEOExpert #SEOAgency #TechnicalSEO #LocalSEO #EcommerceSEO #WordPressSEO #GoogleSEO #GoogleRanking #…
SEO Продвижение сайта Будівництво та ремонт
172
SEO Продвижение сайта Будівництво та ремонт
Пошукова оптимізація (SEO)
SEO Продвижение сайта Будівництво та ремонт #SEO #SEOUkraine #SEOПросування #ПросуванняСайтів #ПошуковаОптимізація #SEOСпеціаліст #SEOExpert #SEOAgency #TechnicalSEO #LocalSEO #EcommerceSEO #WordPressSEO #GoogleSEO #GoogleRanking #OrganicTraffic #…
SEO Продвижение сайта в высоко конкурентной нише
22 404 UAH
211
SEO Продвижение сайта в высоко конкурентной нише
Пошукова оптимізація (SEO)
SEO Продвижение сайта в высоко конкурентной нише #SEO #SEOUkraine #SEOПросування #ПросуванняСайтів #ПошуковаОптимізація #SEOСпеціаліст #SEOExpert #SEOAgency #TechnicalSEO #LocalSEO #EcommerceSEO #WordPressSEO #GoogleSEO #GoogleRanking #OrganicTraffic…
Михаил

Пошукова оптимізація (SEO) · SEO-аудит сайтів

25 0
450
Перейти в профіль
Сбор семантического ядра
47
Сбор семантического ядра
Пошукова оптимізація (SEO)
Было собрано семантическое ядро для интернет магазина косметики, также было составлено ТЗ для копирайтера.
Анализ ссылочного профиля конкурентов
707
Анализ ссылочного профиля конкурентов
Пошукова оптимізація (SEO)
Сбор данных по ссылочному профилю конкурентов. Анализ качества ссылок и поиск потенциальных площадок для размещения
Анализ позиций сайта
642
Анализ позиций сайта
Пошукова оптимізація (SEO)
Анализ первой 1000 запросов сайта, которые находятся в топе. Анализ соответствия тематике сайта.
Рекомендации к аудиту и ТЗ программисту
548
Рекомендации к аудиту и ТЗ программисту
Пошукова оптимізація (SEO)
Детальное описание каждого пункта аудита. Установка приоритетов по исправлению ошибок. Детальное и внятное ТЗ программисту, где, на какой странице, в каком плагине, в каком файле и что нужно изменить или убрать.
Наталія

Пошукова оптимізація (SEO) · SEO-аудит сайтів

48 0
639
Перейти в профіль
Внутрішня оптимізація сайту, on-page SEO Досвід роботи в SEO - 8 років, в розробці сайтів - 16 років. Профільна вища освіта. Семантичне ядро: комерційні та інформаційні запити (ключі); від високочастотних до низькочастотних і навіть "довгого хвоста"; оцінка потенціалу ніші; якісна ретельна кластеризація (сортування та розбивка на групи та посадочні сторінки); рекомендації по ефективній структурі сайту (категорій та фільтрів товарів, статей) для максимального охоплення запитів цільової аудиторії та її зручності; прописування мета-тегів Title, Description. Самостійно працюю з мовами: українська…
Олег Дядык

Пошукова оптимізація (SEO) · Створення сайту під ключ

6 0
609
Перейти в профіль
SEO-спеціаліст і вебмайстер з досвідом 15+ років. Спеціалізація — комплексне просування та розробка e-commerce-проєктів. Працюю на зростання трафіку, позицій і прибутку — за рахунок органіки, реклами та підвищення конверсій. Офіційна співпраця як ФОП (договір, акт, рахунок) ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ SEO ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ Технічне SEO, семантика, контент, аналіз конкурентів, лінкбілдинг, аналітика та CRO. Шаблонне (масштабоване) SEO для магазинів від 10 до 20 000+ товарів: одна продумана схема оптимізації карток, категорій і фільтрів розгортається на весь каталог — стабільний органічний трафік на…
SEO-аудит та правки WooCommerce-магазину камінів
10 000 UAH
53
SEO-аудит та правки WooCommerce-магазину камінів
Пошукова оптимізація (SEO)
Інтернет-магазин опалювального обладнання (каміни, печі, топки, котли, димоходи, грилі, тандири) на WordPress + WooCommerce, м. Одеса. Роль: SEO-аудит і технічні правки. Результат (Google, регіон Одеса): – напрям «тандири» виведено в топ Google…
SEO виробника перліту: ТОП-1 за 29 запитами
20 000 UAH
44
SEO виробника перліту: ТОП-1 за 29 запитами
Пошукова оптимізація (SEO)
B2B-сайт виробника перліту та агроперліту (будівельний утеплювач, агросектор). Роль: SEO-спеціаліст і вебмайстер. Оновлення дизайну, наповнення під SEO та виведення в ТОП Google. Довготривала щомісячна співпраця (SEO + Google Ads + адміністрування…
Сайт книги ХИМЕРА: технічна реалізація, SEO та реклама
59
Сайт книги ХИМЕРА: технічна реалізація, SEO та реклама
Пошукова оптимізація (SEO)
Промо-сайт історико-публіцистичної книги "Химера" з можливістю онлайн-замовлення. Роль: технічна реалізація, SEO та просування. Дизайн розробляв окремий спеціаліст — я відповідав за технічну частину, оптимізацію та залучення продажів. Стек:…
Міграція OpenCart + структура та SEO
61
Міграція OpenCart + структура та SEO
Пошукова оптимізація (SEO)
Інтернет-магазин товарів для стендового моделізму: збірні масштабні моделі (авіація, авто, бронетехніка, кораблі, фігурки), фарби, модельна хімія, інструменти, фототравлення, декалі. Роль: SEO-консультант і координатор проєкту з оновлення…
SEO-аудит та стратегія для інтернет-магазину ролет
12 000 UAH
67
SEO-аудит та стратегія для інтернет-магазину ролет
Пошукова оптимізація (SEO)
Інтернет-магазин штор, ролет і жалюзі — висококонкурентна ніша (10+ сильних гравців у видачі). Роль: SEO-спеціаліст, аудит і стратегія просування. Що зроблено: 1. Комплексний SEO-аудит - технічний аудит сайту (оцінка здоров'я 81/100),…
Катерина Вельська

Купівля посилань · Пошукова оптимізація (SEO)

12 0
380
Перейти в профіль
Генерую тексти в Chat GPT.Займаюсь парсингом доменів для pbn.Тут є варіанти, які ще залишились доступними (купити можна на GoDaddy).Знаю, як парсити сайти під аутріч, коли вже немає, звідки їх брати. Доброго дня. За освітою я інженер, але сфера просування сайтів поглинула і не хоче відпускати працювати на заводі чи в інших установах. Працюю віддалено вже 9 років. Тому добре знаю, що таке самодисципліна. Спочатку працювала копірайтером, пізніше почала вивчати seo і працювати вже в цьому напрямку. Знаю різні інструменти і не боюсь тестити нові: Serpstat, Screamingfrog, Netpeak, Ahrefs, Semrush,…
Seo-продвижение сайта
595
Seo-продвижение сайта
Пошукова оптимізація (SEO)
Изменение структуры сайта по продаже сельскохозяйственной техники. Сбор ключевых слов, добавление новых категорий и текстов. Позитивная динамика после внедренных изменений.
Pavlo Paziuk

Пошукова оптимізація (SEO) · SEO-аудит сайтів

2 0
492
Перейти в профіль
Вітаю!Мене звати Павло, я SEO-спеціаліст із 2-річним досвідом. Орієнтований на досягнення високих позицій для ваших проєктів. Прагну до ефективної взаємодії та успіху в довгостроковій співпраці.Комплексний SEO-аудит:Проведення всебічного аналізу вебсайту з метою виявлення сильних і слабких сторін його SEO-оптимізації.Оцінка поточного положення сайту в пошукових системах і виявлення проблем, що заважають його успішному просуванню.Аналіз структури сайту, контенту, мета-тегів, внутрішніх і зовнішніх посилань, швидкості завантаження сторінок та інших факторів, що впливають на SEO.Технічна…
Олег Матюш

SEO-аудит сайтів · Пошукова оптимізація (SEO)

1 0
680
Перейти в профіль
Допомагаю бізнесу зростати через системний digital-маркетинг.Працюю з eCommerce, локальним бізнесом, медичними клініками, послугами та товарними проєктами. Основні напрямки роботи:✔ SEO-просуванняПовний SEO-аудит сайту (технічний + контентний)Побудова структури та семантикиОптимізація під GoogleВиведення в ТОП за комерційними запитамиРобота з контентом та внутрішньою перелінковкоюПідготовка ТЗ для копірайтерів✔ Google Ads (PPC)Search / Performance Max / ShoppingНалаштування конверсій (GA4, GTM)Передача офлайн-конверсій з CRMОптимізація ROAS, CPAРемаркетингАудит та переналаштування існуючих…
SEO-оптимізація інтернет-магазину резервного живлення
131
SEO-оптимізація інтернет-магазину резервного живлення
Пошукова оптимізація (SEO)
1) Проведено SEO-аудит сайту: аналіз структури, технічних помилок, мета-даних та внутрішньої оптимізації. 2) Зібрано та кластеризовано семантичне ядро по ключових напрямках: інвертори, LiFePO4 акумулятори, сонячні станції, комплектуючі для СЕС. 3)…
Вадим Рибалко

Пошукова оптимізація (SEO) · SEO-аудит сайтів

1 0
324
Перейти в профіль
SEO-стратег та засновник маркетингової агенції Strategia. Допомагаю бізнесу не просто “просувати сайт”, а будувати систему залучення заявок, продажів і зростання. Мій підхід базується на власній методології Strategia 360 - це комплексна система інтернет-маркетингу, де SEO, контент, аналітика, реклама, UX, конверсія та бізнес-логіка працюють як єдиний механізм. Я дивлюся на сайт не лише як на набір сторінок і ключових запитів, а як на бізнес-інструмент, який має виконувати конкретні задачі: залучати цільовий трафік; перетворювати відвідувачів у заявки; допомагати клієнту зрозуміти цінність…
Google Business Profile для KRASA Beauty Studio у Dallas, TX
17 923 UAH
69
Google Business Profile для KRASA Beauty Studio у Dallas, TX
Пошукова оптимізація (SEO)
Ніша: салон краси / beauty studio Географія: Dallas, Texas, USA Послуга: створення та базова оптимізація Google Business Profile перед відкриттям бізнесу Завдання За місяць до відкриття власниця KRASA Beauty Studio звернулася з проханням…
SEO корпоративного сайту
25 000 UAH
89
SEO корпоративного сайту
Пошукова оптимізація (SEO)
Реальний кейс: як ми перетворили SEO в канал стабільного залучення клієнтів. Як SEO працює разом з контентом і UX для зростання заявок і доходу. На першому етапі роботи 2018 – 2020 роки зафіксовано стабільне зростання органічного трафіку: –…
Кейс SEO автобусних перевезень
25 000 UAH
93
Кейс SEO автобусних перевезень
Пошукова оптимізація (SEO)
Як SEO стало стабільним каналом заявок для пасажирських перевезень. Практичний приклад, реальні результати. Ключові показники (порівняння періодів): Кліки: 669 → 2,1 тис. (+214% або приблизно у 3,1 раза) Покази: 8,27 тис. → 95,2 тис. (+1051% або…
Кейс просування онлайн-курсів
25 000 UAH
99
Кейс просування онлайн-курсів
Пошукова оптимізація (SEO)
Як SEO стало каналом стабільних продажів для сайту онлайн-курсів. Реальний кейс для онлайн-школи. Ключові метрики (порівняння періодів за 1 рік просування): Кліки: 6,6 тис. → 15,6 тис. (+136% росту) Покази: 113 тис. → 664 тис. (~6x зростання…