Виробництво сайту (сверка)
Відгук замовника про співпрацю з фрилансером
Виробництво сайту (сверка)Проект не виконаний, в ході робіт виконавця написав, що йому потрібно терміново піти в інше місто і він вже йде на вокзал (поставив перед фактом) і не зможе виконати проект, просить закрити що б не було негативного відгуку....але як показує його діяльність це не так, він робить нові ставки і бере нові проекти в роботу, деякі закрив (во час мого), деякі без відгуків по арбітражу! Не люблю, коли люди гарять і вважають, що це нормально, якщо б була правда інші проекти б не виконуються відразу і вчасно мого проекту.... мій почуття виконавця просто бере проекти, а вийде не буде, як щасливий ........ Так що будьте обережні і готові до різного виходу, може бути щасливий, а може не ....
![]()