Шукаємо Інтер`єрного Візуалізатора
15 000 UAHПривіт! Шукаємо Інтер`єрного Візуалізатора
Наразі є один проєкт, який треба завершити (пару кімнат з квартири), й скоро буде ще один (квартира до 100 м.кв2), але! Деталі обговорюються вже особисто
👉 Задачі:
- швидко створювати реалістичні рендери по ТЗ дизайнера;
- делегувати моделинг;
- робити круті ракурси (‼️ПРИКЛАДИ додані до проєкту);
- постобробка у ФШ;
- вміти брати на себе відповідальність
👉 З/п орієнтовна 15 000 грн. +, точна сума - обговорюємо особисто
‼️ Розглядаються кандидати (ки), які мають досвід створювати візуалізації подібні, а й то краще за ПРИКЛАДИ
Додатки 5
-
286 Добрий день !
Я готовий до співпраці, працюю в цій сфері.
понад 20 років.
Моє портфоліо можна побачити за посиланням:
HTTPS://alexkluboff.artstation.com/
https://www.youtube.com/playlist?list=PLCz-63VqkltFXQdMTZGkXWOlTauWB1m4j
-
1128 15 0 Доброго дня
Готовий допомогти з виконанням проекту.
З деякими прикладами моїх робіт, ви можете ознайомитися на сторінці мого профілю, або ж по бажанню, відправлю додаткові особисто
-
288 Доброго дня
Займаюсь архітектурними та дизайн-проектами, візуалізацією.
Маю 2 роки практичного досвіду в дизайні та архітектурі.
Все зробимо професійно та якісно.
Робимо чудові візуалізації.Behance
-
932 11 0 Добрий день. Буду радий співпраці з Вами.
Працюю в 3D Max (Corona Render, V-Ray)+ Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw.
Приклади моїх робіт у ПОРТФОЛІО:Freelancehunt
-
3615 25 0 Добрий день! Готова виконати Ваш проект, звертайтеся.
Мої роботи портфоліо або тут:
Behance
-
4942 35 0 Добрий день ! Готовий виконати проект!
Мої роботи можна побачити в моєму профілі, а також:
Behance
Точна вартість після обговорення проекту.
-
1588 9 0 Добрий день!
Стаж понад 11 років. Радий виконати візуалізацію квартири. Вартість візуалізації по повному ТЗ 250 грн. м2.
Мій сайтBehance
З повагою, Овчаренко Віталій
-
10615 97 0 Добрий день
Мої роботи
https://freelancehunt.com/showcase/work/interior-viz-portfolio/1678818.html
Готовий до попроектної роботи
-
Візуалізатор не звучить, може краще рендермен?
-
їжачок продовжував лізти на кактус...
-