Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Post your project for free and start getting offers from freelance performers within minutes after posting!

PHP програміст для роботи над сайтом

PHP

 1. 5220    121  1   1
  1 day999 UAH

  Добрый день!

  Имеем большой опыт в работе с PHP (в том числе Laravel). Работает команда с двух человек, Backend и Frontend. Хотим ознакомиться с ТЗ и сориентируем по цене. Работаем по выходных, отвечаем в любое время суток.

  Будем рады сотрудничеству!

 2. proposal concealed by freelancer
 3. proposal concealed by freelancer
 4.  freelancer isn't working in the service any longer
 5. 10901    442  0
  1 day3000 UAH

  Здравствуйте. Хорошо разбираюсь! Обращайтесь! Что за задачи?

 6. 1280    34  0
  1 day878 UAH

  Готова обсудить задачу. Пишите в лс. Буду рада сотрудничеству!

 7. 1465    8  0
  1 day1000 UAH

  Здравствуйте,

  Мне интересно с вами сотрудничать, так как я хочу работать в качестве независимого разработчика. Я предпочитаю иметь долгосрочное партнерство. У меня 6+ лет опыта. Я надеюсь, что вы все еще заинтересованы работать со мной.
  час / $15
  Я готов начать сейчас и с нетерпением жду вашего ответа.
  Заранее спасибо.

  С уважением,
  Арам

 8. proposal concealed by freelancer
 9. 420    2  0
  1 day300 UAH

  Здравствуйте, занимаюсь разработкой веб сайтов и других приложений уже более 5-и лет, пишу сайты на смописном движке, задачей заинтересован.
  Напишите пожалуйста готов обсудить с вами по подробней!

 10. 860    9  0
  7 days400 UAH

  Добрый день. Можно ознакомиться с ТЗ. Есть время выполнить доработки по сайту, стоимость часа указана в ставке.

 11. proposal concealed by freelancer
 12. 189    1  0
  1 day1000 UAH

  Good day . Experience in work since 2003. The flush. We can start right now. Rate $10 per year. We will be happy to work together.
  Доброго дня. Досвід роботи с 2003 року. фулстек. приступити можемо прямо зараз. Рейт $10 год. Зверстайтесь, будемо раді співпраці.

 13. 261  
  1 day400 UAH

  Make a checklist of tasks. Ready to work on the weekend. I have 7 years of background (php) and frontend (html, css, js) development experience. The price indicated the weather rate.
  Надсилайте чеклист завдань. Готовий попрацювати у вихідні. Маю 7-річний досвід бекенд (php) і фронтенд (html, css, js) розробки. Вартість вказав погодинну ставку

 14. proposal concealed by freelancer
 • Volodimir Bartosh
  19 August 2022, 0:05 |
  deleted by moderator
 • Dmitro D.
  19 August 2022, 0:10 |

  А ще мені що зробити ?

  Ви, мабуть, не знаєте, що над одним проектом може працювати кілька людей одночасно, в команді, щоб швидше виконати роботу. 

 • Volodimir Bartosh
  19 August 2022, 0:27 |

  Це дуже важливий нюанс. А ви про це не пишете.

  Ви виклали проект, який не відповідає мінімальним вимогам для оцінки вартості. Тут викладають конкретні задачі, які можна оцінити по вартості та часу. Вам потрібно в розділ вакансії.

  "А ще що мені зробити"

  Не гаяти час фрілансерів, які читають сотнями такі заявки, як у вас - "потрібен програміст" на незрозуміло які задачі, щоб працював на вихідних. А потім після переписки в півгодини з купою деталей по проекту виявляється, що 15$ за годину це нереально і "можу максимум 6$".

  Як мінімум можна зайти в каталог фрілансерів і в розділі веб програмування побачити погодинні ставки на розробку у більшості аккаунтів і вже писати конкретику в особисті повідомлення. • Dmitro D.
  19 August 2022, 0:36 |

  Спочатку хотів відповісти вам більш розгорнуто, але потім зрозумів, що просто не маю бажання дискутувати. Якщо вам не підходить проект - просто приходьте повз, але ж ні, ви вирішили дати кілька порад. Так ось - вас про них не просили. Ви пишете, що хвилюєтесь за час фрілансерів, які витрачають час на заявку, але самі ж пишете тонну тексту, який мені абсолютно не потрібен. Чи ви рефлексуєте, що вас не було обрано до попереднього проекту ? Можете заспокоїти себе тим, що я обрав іншого програміста, бо ви дуже дорогий і крутий, але це не так. Тому краще попрацюйте над софт скілами, або нічого не робіть - мені байдуже, я, на відміну від вас, не лізу з порадами, коли про це не просять. 

 • Volodimir Bartosh
  19 August 2022, 0:47 |

  Ви на сервісі 3 місяці. Я 3 роки. 

  Описи ваших заявок - це флуд.

  Ви переходите на хамство з першого повідомлення і після цього розказуєте мені про софт скіли. 

  Я написав своє повідомлення тільки для того, щоб зрозуміти чому ви виклали аналогічний проект і визначитись чи залишати заявку, чи ні.

  Але тут і так все зрозуміло. 

  P.S. Я не крутий і не дорогий. Я просто роблю свою роботу, яка для вас коштує більше, ніж ви можете собі дозволити.

 • Dmitro D.
  19 August 2022, 0:57 |

  Ви не запитали навіщо я створив ще один проект, ви вказали що мені зробити. Це перше.

  Ви довше на сервісі - і що? Привітати вас з цим? Це друге.

  Я не можу дозволити собі вашу роботу. Це характеризує вас зовсім погано. Чому? Тому що ви не заглядали до моєї кишені і не знаєте цього. А те, що вас не обрали образило вас. Десь у глибині душі. І ви, по-перше, виправдали для себе це тим, що я просто не потягнув ціну. А, по-друге, вирішили дати здачі при можливості.  

  Ще один маркер для мене - ви навіть не уявляєте собі, що проект можу бути більшим за 100 рядків коду і на його виконання може знадобитися кілька людей на одну позицію. Це характеризує вас як спеціаліста.

  І хамство - це лізти із безтактними порадами коли їх не просили і коли ще й чогось не розумієш.

  Зайнята людина на таке час не витрачає. Надобраніч, більше можете не витрачати свій дуже дорогий для мене час на мене, я всеодно не відповім.


 • Volodimir Bartosh
  19 August 2022, 1:16 |

  Так, вказав, бо питати немає сенсу. Для цього є прекрасне слово "очевидно".

  Ваші припущення хибні. Мене не ображають відмови по замовленням вже років 12 з мого стажу програмування. За цей час було "кілька" проектів з кодом більше 100 рядків, розгалуженням по гілкам і чітким таск-менеджментом для кожного виконавцями.

  Що можна не розуміти, коли є факти. Хоч лізь в кишеню, хоч не лізь. З 5 фрілансерів, у 4 з яких була ціна за проект 5000 гривень, ви обрали того, в якого ціна 2500 гривень (в 2 рази менше) і жодного відгуку, з часом роботи на сервісі 3 місяці, проігнорувавши спеціаліста з рейтингом 10500(!) і 413(!) відгуками без жодного негативного. Мабуть там зіграли свою роль софт-скіли😉 

  P.S. Бережіть нерви. Не реагуйте так на поради, поки вони безкоштовні і ви можете їх собі дозволити.

 • Aleksey Ponomarev
  19 August 2022, 14:53 |

  Доброго дня! ТЗ маєте? Можу попрацювати у вихідні.


Client
Dmitro D.
Italy Ferrara  4  0
Project published
5 months 15 days ago
146 views