Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Opublikuj swój projekt za darmo i otrzymaj oferty od wykonawców freelancerów już minutę po opublikowaniu!

Wyszukiwanie stron w Google

Translated25 PLN

Opinia zleceniodawcy o współpracy z Maksym C.

Jakość
Profesjonalizm
Koszt
Zawsze w kontakcie
Terminy

Praca została wykonana zgodnie z TZ, wykonawca ma dobry poziom techniczny i szybko wychodzi na połączenie.
Polecam współpracę.

Opinia freelancera o współpracy z Yura Gurnyak

Płatność
Opis zadania
Precyzyjność  wymogów

Dobry klient .
Zrozumiałe wymagania w odpowiednim terminie.
Zachęcam wszystkich do współpracy.

  1. 6465    208  3   2
    Oferta, która wygrała7 dni25 PLN

    Dzień dobry !
    Gotowy do współpracy.
    Porozmawiajmy o niektórych szczegółach w LS.
    Добрый день!
    Готов сотрудничать.
    Давайте обсудим некоторые детали в ЛС.

  2. 165
    1 dzień10 PLN

    Dobry wieczór ! Zacznijmy od pracy. - Zacznijmy od szczegółów.
    Добрый вечер! готова приступить к работе!Давайте обсудим некоторые детали.

  3. 962    20  0

    Dzień dobry Juri.
    Nigdy nie pracowałem w takiej pracy za pieniądze, więc nawet nie wyobrażam sobie, ile to kosztuje: 10? 20 ? 30 zł . Dla strony internetowej?
    Bardzo często szukam informacji w Internecie dla siebie i dla przyjaciół, którzy wiedzą, że mogę szukać i szukać, więc od czasu do czasu podnoszą mi swoje problemy (: .
    Jeśli nie pogrzebujesz amatorów, piszemy, porozumimy się.
    Добрий день, Юрію.
    Я ніколи не займався подібною роботою за гроші, тому навіть не уявляю скільки це має коштувати: 10? 20? 30 грн. за сайт?
    Я дуже часто шукаю інформацію в інтернеті для себе і для друзів, які знають, що я ВМІЮ шукати і ЗНАХОДИТИ, тому час від часу підсовують мені свої проблеми (: .
    Як не погребуєте аматором, пишіть, домовимось.

  4. 419    19  0   1

    Pozdrawiam Juri! Doświadczenie w tym kierunku. Wyświetlanie pracy w portfelu. Szukam tylko ręcznego. Jedna strona to 5 zł. Zwróć się )
    Привіт, Юрій! Є досвід роботи в даному напрямку. Зразок роботи в портфоліо. Шукаю тільки вручну. Один сайт - 5 грн. Звертайтесь))

  5. 243    3  0
    1 dzień20 PLN

    Dobry dzień gotowy do pracy z Tobą!Mamy doświadczenie w monitorowaniu i wyszukiwaniu informacji
    Добрый день готов поработать с вами!Есть опыт мониторинга и поиска информации

  6. 4113    310  0   6

    Dobry dzień . Gotowy do wykonania zadania. Niejednokrotnie wykonywałam taką pracę. Ceny można rozmawiać w prywatności.
    Добрий день. Готовий виконати ваше завдання. Неодноразово виконував подібну роботу. Досвід є. Ціну можемо обговорити в приваті.

  7. 1 oferta jest ukryta
  1. 82    15  0

    Pozdrawiam !
    Będę zadowolony z współpracy!
    Koszt – 15 zł. Znaleziona strona internetowa.
    Здравствуйте!
    Буду рада сотрудничеству!
    Стоимость - 15 грн. за найденный сайт.

  2. 162    4  1
    1 dzień582 PLN

    Z przyjemnością będę szukać matki na ten temat za płatność)
    Za 1 stronę 50 rubli.
    Płatność na kiwi
    Będę chętny pomóc w kontakcie?
    Здраствуйте!
    С удоаольствием буду искать мати по етой тематики за оплату)
    За 1 сайт 50 руб.
    Оплату на ківі
    Буду рад помочь обращайтесь ?

  • Kristina H.
    4 października 2017, 14:23 |

    Чекаю деталей в приватних повідомленнях.

Aktualne projekty freelancerskie w kategorii Wyszukiwanie i zbieranie informacji

Potrzebna osoba z dostępem do SimilarWeb PRO

Potrzebna osoba z dostępem do SimilarWeb PRO lub podobnej platformy umożliwiającej pełną analizę aplikacji mobilnych.

Badania marketingoweWyszukiwanie i zbieranie informacji

Ręcznie wypełnij formularz, gdy tylko się pojawi.

Istnieje strona internetowa, na której możesz zapisać się na wizytę raz. Na tej stronie publikowane są wolne godziny przyjęć. Twoim zadaniem jest ręczne wypełnienie formularza, gdy tylko się pojawi. Głównym zadaniem jest być przed komputerem cały dzień i odświeżać stronę - po…

Obróbka danychWyszukiwanie i zbieranie informacji ∙ 9 ofert

Menedżer treści

Trzeba zebrać 600 zdjęć ludzi z Instagrama/TikToka według moich kryteriów, na dzisiaj Szczegóły w wiadomości

Wyszukiwanie i zbieranie informacjiMenedżer treści ∙ 9 ofert

Porównanie usług polubień i subskrypcji na Instagramie

Witaj. Proszę wypełnić tabelę z 20 stronami oferującymi usługi zwiększania liczby https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PWSLLwQrnRXXA1I2WZRu0ejdwbevCbYS6l_PopQ8SM0/edit?usp=sharing

Wyszukiwanie i zbieranie informacji ∙ 5 ofert

Szukanie i ręczne zbieranie informacji w internecie

Zautomatyzowane zbieranie informacji na stronach internetowych w USA dotyczących nieruchomości i ich właścicieli. Doświadczenie w ręcznym zbieraniu informacji w branży nieruchomości mile widziane. Mogę przeszkolić odpowiedniego kandydata. Praca polega na kopiowaniu danych ze…

Wyszukiwanie i zbieranie informacjiPromocja w sieciach społecznościowych (SMM) ∙ 14 ofert

Zleceniodawca
Yura Gurnyak
Ukraina Lwów  5  0
Projekt został opublikowany
6 lat temu
124 wyświetlenia