Rodion Zvezdin

Аудіо та відео монтаж · Відеореклама

0 0
133
Перейти в профіль
Привіт! Я Родіон, відеомонтажер з досвідом понад 2 роки. За свою кар’єру встиг попрацювати з такими брендами, як Blisk, GoIT, Spartan (USA), KomisAuto та багатьма іншими. Також маю досвід роботи з комерційними проєктами у сфері фітнесу, будівництва та юридичних послуг. Монтую короткі ролики, YouTube-відео та відео-курси, за потреби можу створити прев’ю, банери чи фото для супроводу контенту. Роблю професійний монтаж, кольорокорекцію, саунд-дизайн, стилізацію під бренд. Мій workflow налаштований так, щоб клієнт отримував якісну роботу за короткі терміни і був зацікавлений працювати зі мною й…
Олексій Дмитрошенко

Аудіо та відео монтаж · Обробка відео

0 0
133
Перейти в профіль
Не просто відео, а відео, що продають Я монтую ролики, які не дозволяють глядачу свайпнути, а замість цього конвертують перегляди в заявки. Мій монтаж - це не тільки спецефекти, а в першу чергу, утримання уваги та створення вірусного контентуХочете, щоб ваші відео нарешті почали приносити результат? Напишіть мені Хочеш, щоб твої відео виглядали так само стильно і гарантовано приваблювали нових клієнтів? Такий монтаж роблять одиниці, і часто за дуже високу ціну Я ціную довгострокові відносини, тому пропоную почати з діалогу. Давай обговоримо, як я можу допомогти саме тобі
Matviy P.

Переклад текстів · Аудіо та відео монтаж

0 0
133
Перейти в профіль
Навички: - Робота з кількома камерами та довгими відео - Створення коротких динамічних відео для соцмереж - Організація таймлайну та ефективна робота з матеріалом - Базові навички дизайну і графіки (Canva, Figma) - Вміння швидко навчатися новим програмам та інструментам - Переклад текстів і субтитрів (українська ↔ англійська) - Коректура та адаптація перекладів під аудиторію - Письмовий переклад у невеликих проєктах Досвід: - Монтую відео для особистих проєктів та для бізнесу родичів (рецепти, огляди, рекламні ролики) - Створення коротких відео для YouTube, TikTok та Instagram - Переклад та…
Анастасія Осадчі

Обробка відео · Аудіо та відео монтаж

0 0
133
Перейти в профіль
Я — відеомонтажер та моушн-дизайнер в програмі Adobe After Effects Створюю динамічні, сучасні та візуально привабливі відео для TikTok, YouTube, Shorts, Reels та інших платформ. Працюю з різними форматами: — монтаж відео для соцмереж — YouTube-ролики (влоги, огляди, подкасти, освітній контент) — рекламні та промо-відео — анімація, титри, графіка, ефекти (motion design) Завжди орієнтуюсь на цілі замовника: збільшення переглядів, утримання уваги глядача та впізнаваність бренду. Гарантую відповідальний підхід, дотримання дедлайнів та відкриту комунікацію. Працюю до повного задоволення результатом
Ігор Боднарчук

Аудіо та відео монтаж · Обробка відео

0 0
133
Перейти в профіль
30 років. Логіст на повну зайнятість. Пробую відеомонтаж для реалізації власних креативних амбіцій. Планую професійно ним займатись.
Вмонтовані короби в санвузол
1500 UAH
60
Вмонтовані короби в санвузол
Аудіо та відео монтаж
Робота для клієнта, котрий презентує власні приховані короби для йоршика та туалетного паперу. Виконана в динамічному стилі з акцентами на ідеї клієнта. #відеомонтаж #Videoediting
30 хвилин тиші для батьків
1500 UAH
156
30 хвилин тиші для батьків
Аудіо та відео монтаж
Динамічний монтаж з приводу питання, котре турбує більшість батьків, виконаний з використанням анімаційних ефектів, субтитрів та відеоматеріалів онлайн-школи для дошкільнят Little Stars English
30 хвилин тиші для батьків
1000 UAH
125
30 хвилин тиші для батьків
Аудіо та відео монтаж
Робота виконана для онлайн-школи англійської мови для дошкільнят на базі програми DaVinci Resolve з використанням відеоколажу школи Little Stars English.
Анна Гречко

Аудіо та відео монтаж · Обробка відео

0 0
133
Перейти в профіль
Вітаю) Професійно займаюся відеомонтажем та створенням контенту понад 7 років. Працюю з різними форматами та нішами: YouTube, Instagram, TikTok, музикальні кліпи, рекламні відео. Розумію не лише монтаж, а й логіку контенту, подачу та утримання уваги глядача. Люблю цю справу, тому вкладаюсь максимально у кожен проект та роботу. Ціную якість і результат.
Анастасія Цвіркун

Аудіо та відео монтаж · Обробка відео

0 0
133
Перейти в профіль
Я створюю контент, який виглядає так, що хочеться «Треба таке і собі зняти». Працюю з Instagram і TikTok: Reels, короткі відео, креативні концепції та візуальне оформлення сторінок. Допомагаю брендам і проєктам знаходити свій стиль і звучати сучасно через контент. Я не просто “роблю відео” — я думаю як його побачить аудиторія, що змусить зупинитися і подивитися ще раз. Напрямки роботи: — TikTok / Reels контент — креативні ідеї та сценарії — візуальний стиль сторінок — оформлення Instagram — контент для брендів і особистих сторінок Люблю чисту естетику, живі ідеї та контент, який відчувається,…
Illia Savchenko

AI у дизайні · Аудіо та відео монтаж

0 0
133
Перейти в профіль
Ілля Video Editor і Digital Artist Формат роботи Віддалено, Фріланс __Коротка інформація__ Креативний відеомонтажер та художник. Призер районних художніх конкурсів, що дозволяє мені професійно працювати з колористикою, композицією та стилем відео. Глибоко розбираюся в інтернет-трендах та алгоритмах соцмереж. Маю успішний досвід інтеграції штучного інтелекту у відеопроекти для створення унікальних ефектів. __Ключові навички__ Монтаж, володіння CapCut, складні переходи, динамічні субтитри, саунд-дизайн. AI-робота з нейромережами для генерації ефектів, покращення якості відео та звуку. Художній…
Вася Бунча

Аудіо та відео монтаж · Переклад текстів

0 0
133
Перейти в профіль
Завжди вільний, шукаю швидку онлайн роботу, виконую швидко і якісно