Потрібно написати програму на ПК для бакалаврської роботи, тема "Розробка програмного забезпечення системи керуванням роботозним маніпулятором-навантажувачем". Найімовірніше зробити якось бульванку, з красивим інтерфейсом, оскільки перевірити її в дії буде неможливим (манипулятор у мене немає). Потрібно просто накласти код когось, щоб в листі програми було видно, що вона повинна щось робити. Можливо, пізніше я доручую деякі прямики по ній.