Konieczne jest napisanie programu na komputerze dla pracy licencjackiej, temat "Rozbudowanie oprogramowania systemu sterującego robotem manipulatorem ładującym". Najprawdopodobniej zrobić jakiś bulwanek, z pięknym interfejsem, ponieważ sprawdzić go w akcji będzie niemożliwe(manipulator nie mam). Wystarczy wkleić jakiś kod, aby na liście programu było widoczne, że musi coś zrobić. Może później zamówię na niej kilka wskazówek.