Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak

Anton D.

Offer Anton to work on your next project.

Ukraine Lvov, Ukraine
5 hours 40 minutes ago
replies instantly
Available for hire available for hire
added 35 bids
registered for 6 months 14 days

Rating

Successful projects
There is no data
Average rating
There is no data
Rating
301
Website development 4
Web programming 7

Verified details

Viewing verification information is only available registered users.

Skills

Portfolio


 • Будівельна компанія IDM group

  Website development
  Зручний функціонал сайту, який розрахований на різні вікові категорії відвідувачів. На сайті містяться декілька форм зворотного зв'язку, де відвідувачі можуть залишити свої контактні дані, а також контактна інформація для зв`язку з відділом продаж. Посилання на профілі соціальних мереж компанії та карта з місцем знаходження. На сайті міститься розділ з плануванням комерційних приміщень, які пропонує будівельна компанія, а також хід будівництва та інформація для майбутніх інвесторів.
 • житловий комплекс WEST TOWERS

  Website development
  Зручний функціонал сайту, який розрахований на різні вікові категорії відвідувачів. На сайті містяться декілька форм зворотного зв'язку, де відвідувачі можуть залишити свої контактні дані, а також контактна інформація для зв`язку з відділом продаж. Посилання на профілі соціальних мереж компанії та карта з місцем знаходження. На сайті міститься розділ з плануванням квартир, які пропонує будівельна компанія, а також фотогалерея, де відвідувачі можуть ознайомитись з проєктом.

  Над сайтом працювали: Дизайнер, верстальник, копірайтер, контент-мейкер, маркетологи.
 • Охоронна компанія СБМ

  Website development
  Зручний функціонал сайту, який розрахований на різні вікові категорії відвідувачів. На кожній сторінці сайту містяться по декілька форм зворотного зв'язку, де відвідувачі мають можливість залишити свої контактні дані, а також контактна інформація для зв`язку з відділом продаж. Посилання на профілі соціальних мереж компанії та карта з місцем знаходження. На сайті є окрема сторінка з новинами, де регулярно оновлюється інформація, окрема сторінка з відгуками клієнтів компанії та інтернет магазин, де можна замовити охоронні системи AJAX.

  Над сайтом працювали: Дизайнер, верстальник, копірайтер, контент-мейкер, маркетологи.
 • Клініка IRIMI GROUP

  Website development
  Клініка IRIMI GROUP, звернулась до нас з задачею комплексного маркетингу, саме під послугу лікування раку простати. Однією із задач, була розробка лендінгу на який запускатиметься контекстна та таргетована реклама. Сайт повинен нести в собі інформаційний характер для нових відвідувачів, а також збільшити кількість пацієнтів. Наша команда виконала всі побажання клієнта. Були підібрані та погоджені кольорові комбінації, вибраний шрифт, складений порядок виведення блоків і компонування текстових елементів. Розроблена базова SEO-оптимізація, налаштована контекстна реклама в гуглі та таргетована реклама в соціальних мережах на залучення цільового трафіку і створення інформаційного охоплення та залучення нових потенційних пацієнтів. Нам вдалося збільшити кількість пацієнтів на лікування раку простати.

  Зручний функціонал сайту, який розрахований на різні вікові категорії відвідувачів. На сайті містяться декілька форм зворотного зв'язку, де відвідувачі мають можливість залишити свої контактні дані, а також контактна інформація для зв`язку з клінікою. Посилання на профілі соціальних мереж клініки та карта з місцем знаходження. На сайті є блок з новинами, де регулярно оновлюється інформація, та блок з відгуками клієнтів, які пройшли успішний шлях лікування.

  Над сайтом працювали: Дизайнер, верстальник, копірайтер, контент-мейкер, маркетологи

Activity

  Recent proposals 10
Course of Management
200 UAH
Scientific article
1050 UAH
We need a timely report of practice.
200 UAH
Order X-42 Programming Course
200 UAH
Scientific article in the history of Ukraine
1000 UAH
Course of Literature
200 UAH
Course of “Microeconomic Analysis”
200 UAH
Translation of the French language
200 UAH
Course Computer Systems
500 UAH
Course work, English language
200 UAH