Szukam kogoś, kto chce nauczyć się Construct 3 lub inne silniki do gry
- w czasie nie ma istotnych limitów, wcześniej zrobisz - wcześniej pieniądze, wcześniej zamkniemy projekt, przejdźmy do następnego
- gra o tworzeniu kilku bloków w 1
- jeśli widzisz, co można z 0 podobnie zrobić, ale na innym silniku, możemy o tym porozmawiać (główny ios, android)
- zmieniamy również nazwę i grafikę (nie wchodzi w bieżącą pracę)
- Pierwszym zadaniem jest umożliwienie utrzymania pozycji po ponownym pobieraniu, czyli lokalnie (punkty, pozycja bloków i następne bloky w kolejce)
- jeśli potrzebujesz konta construct gotowy do dostarczenia, twoje główne pragnienie do nauki i wyniki
-
196 Dzień dobry, gotowy do zrozumienia, będę bardzo zadowolony z pisania)
Dobre wieczory dla Ciebie!
-
163 1 1 Dzień dobry, Jaroslav Rudenok.
Mam nadzieję, że będzie bardzo interesujące pracować nad tym projektem, będę zadowolony, że spróbuję swoich sił w Unity. Napiszmy do rozmowy!
-
946 12 1 Dzień dobry, Jaroslav Rudenok.
ciekawe doświadczenie zdobyć nowe wiedzy, będę zadowolony, aby spróbować swoich sił w Konstrakt.
Jest również możliwość rozgrywania gry w Unii, jest również cross-platform.
Piszmy porozmawiajmy
-
672 5 1 Pozdrawiam, interesuje mnie ta propozycja. W tej chwili sam rozwijałem się w dziedzinie gier mobilnych, uczyłem się Unity. Istnieje ogromne pragnienie rozwoju i poruszania się w tym kierunku. Słyszałem o silniku construct 3, ale nie używałem. Przygotowaliśmy się do dalszej dyskusji w LS. Motywacja jest ogromna. W tej chwili jest dużo wolnego czasu. Będę zadowolony z współpracy))
-
469 2 1 Dobry wieczór . Pracowałem na konstrukcji od 2017 roku, jest wiele projektów
-
1279 31 1 Dobry dzień . Mogę jeździć na dowolnym silniku, na dowolnym. W rzeczywistych granicach.
-
1008 21 0 Dobry dzień . Z wielkim pragnieniem dowiedzieć się, co to za ruchem i zdobyć go. Teraz kursy są w Unii, namiętność do tworzenia gier jest obecna i nigdzie nie dzieje się. Pamiętajmy o tym, co można zrobić i co można zrobić z tym wszystkim ;)
-
Вдячний всім за відгуки, ознайомлююсь з кожним профілем, ще трохи зачекаю 1-3 дні поки всі заявки виставлять. Роздумую чи було б наприклад цікаво 3х людей за 1500 грн кожному за спробу, ніж 1 за 3000грн, як ви гадаєте?
-