Шукаю людину яка хоче навчитись Construct 3 або інші двигуни для гри
3000 UAH- є готова гра, потрібно її розширяти, готовий співпрацювати довгостроково інвестувати в ваш час
- по часу немає суттєвих лімітів, раніше зробите - раніше гроші, раніше закриємо проект перейдемо до наступного
- гра про складання декількох блоків у 1
- якщо бачите що можете з 0-ля схоже зробити але на іншому двигуні, можемо це обговорити (головне ios, android)
- графіку і назви також будемо міняти (не входить в поточне завдання)
- перше завдання це зробити можливість зберегти положення після перезавантаження тобто локально (поінти, положення блоків і наступні блоки у черзі)
- якщо треба аккаунт construct готовий надати, головне ваше бажання вчитись і результати

-
196 Добрий вечір, готова зрозуміти, напишіть буду дуже радий)
Добрий вечір вам!
-
163 1 1 Доброго дня, Ярослав Руденок.
Гадаю що буде дуже цікаво працювати над цим проєктом, буду радий спробувати свої сили в Unity. Пишіть поспілкуємося!
-
946 12 1 Доброго дня, Ярослав Руденок.
цікавий досвід отримати нові знання, буду радий спробувати свої сили в Констракті.
також є можливість зрозбити гру в Юніті, він також кросплатформений.
пишіть поспілкуємося
-
672 5 1 Привітання, зацікавився цією пропозицією. На даний момент сам розвиваюся у сфері мобільних ігор, навчаюся Unity. Існує величезна бажання розвиватися і рухатися в цьому напрямку. Я почув про двигун construct 3, але не використовував. Готуємося детальніше обговорити в ЛС. Мотивація величезна. І на даний момент багато вільного часу. Будемо раді співпрацювати)
-
469 2 1 Доброго вечора. Працюю на конструкті з 2017 року є багато проектів
-
1279 31 1 Добрий день. Можу на якому завгодно двигуні, що завгодно. В реальних межах.
-
1008 21 0 Добрий день. З привеликим бажанням розберусь що то за рушій такий та освою його. Зараз проходжу курси в юніті, пристрасть к створенню ігор присутня і нікуди не дівається. Досвід в програмуванні є. Напішіть, і обговоримо що з цим всім можна зробити ;)
-
Вдячний всім за відгуки, ознайомлююсь з кожним профілем, ще трохи зачекаю 1-3 дні поки всі заявки виставлять. Роздумую чи було б наприклад цікаво 3х людей за 1500 грн кожному за спробу, ніж 1 за 3000грн, як ви гадаєте?
-