Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!
1000 ₴

ИЩУ РЕДАКТОРА-КОРРЕКТОРА ДЛЯ ПОЛЬСКОЙ КНИГИ

истекло время актуальности


Ищу человека – редактора, человека – креативчика =), с отличным знанием практического польского языка, обладающим большим словарным запасом и желательно также имеющим польские контакты.


Необходима помощь в «доведении до ума» книги( обьемом до 100 стр) по изучению польского языка. 

Готова большая часть и требует корректного редактирования и перепроверки на практичность!!!

Какая собственно помощь:


- подогнать транскрипцию польских букв  (перепроверить на практичность) + написание польских букв

- дополнить словарь и разговорник на планируемые темы и корректно проверить их перевод

- проработать уже готовый понятный показ частей речи (сущ, глагол….)

- орфографическая и словарная корректировка

- и разумеется наличие креатива ради читателя для качественной подачи материалла =))


Планируемое время данной работы в течении 3 недель…. Далее размещу ее в электронном виде и буду доизменять лично…Взамен, предлагаю оплату через СЕЙФ как за Ваше истинное хобби и сделаю возможным написания в книге Ваших инициалов как Редактора и размещения Ваших контактов.

 Разумеется, если Вы планируете быть редактором …


Мне хочется выбрать редактора лично, а не навязанного =)) 


P.S Если ВАС заинтересовало, прошу прислать текст "О себе" на польском языке. Ответив на вопросы:

Почему Вам интересен этот проект, кто Вы и Чем увлекаетесь?  1. 21 день1000 ₴
  Виктория Матоляк
   387   13   0

  Dzień dobry, Panu.
  Pana projekt jest dla mnie bradzo ciekawy, bo od 4 lat uczę polskiego jako obcego na Ukrainie i ciągle mam problem z tym, że nowicjusze próbują sami uczyć się polskiego, ale nie mają dobrego podręcznika do tego, a kiedy biorę w ręce ukraińskie i rosyjskie podręczniki do nauki JPJO, boję się nawet odkrywać je. Chciałabym pomóc Panu, żeby ludzie, którzy chcą się nauczyć polskiego, mieli taką możliwość. Jak najlepiej wiem, jak wyjaśnić Ukraińcom i Rosjanom gramatykę polskiego.
  Z powodu ceny, muszę zobaczyć co już Pan ma i ile trzeba będzie dopracować.
  Z wyrazami szacunku
  Viktoriia Matoliak

  Германия Ulm | 20 августа 2018 |
 2. 15 дней1500 ₴
  Марыся Пыж
   168 

  Dzień dobry,
  Prawdę mówiąc, Pana projekt jest naprawdę ciekawy. Aby zrozumieć treść oraz szczegóły pracy potrzebuję dokładnej informacji - do kogo konkretnie adresowany będzie ten podręcznik, jakiej kategorii wiekowej, ludzi z jakiej części Ukrainy i najważniejsze - podręcznik uczy rozmowy, gramatyki czy jednego i drugiego? Czy zadaniem projektowanego podręcznika jest nauczyć od "0" języka polskiego i przede wszystkim w jakim celu - praca czy studia? Ów projekt pozbawia wszelkiej ambiwalencji, więcej o mnie na radiolwow.org - opisy, artykuły, zdjęcia, wywiady i prowadzone audycje radiowe.

  Украина Львов | 21 августа 2018 |
 3. 14 дней1500 ₴
  Olena Chuhaievska
   153 

  Здравствуйте
  Учусь и живу в Польше 5 год,
  знаю язык на уровне носителя.
  Читаю много статей и книг на польском, был опыт с коррекцией статьи для университетского журнала.
  Могу очень быстро и качественно помочь.

  Украина Украина | 27 августа 2018 |
 4. 7 дней14000 ₽
  Андрей Сидарович
   332   1   0

  Dzień dobry! Moje doświadczenie tłumaczeń i pracy redaktorskiej ponad 11 lat. Mam mamę polkę więc z językiem styczność miałem z dzieciństwa. 8 lat mieszkałem i studiowałem w Polsce. Pana projekt jest ciekawy dla mnie z kilku względów: po pierwsze, bardzo się różni od mojego poprzedniego projektu; po drugie, ma edukacyjne znaczenie dla tych, którzy chcą uczyć się języka polskiego. z poszanowaniem Andrej

  Беларусь Минск | 27 августа 2018 |
 1. 33 дня1000 ₴
  Дарья Семенюк
   786   17   0

  Dzień dobry,
  Niezwykle zainteresował mnie Pana projekt, ponieważ uważam, że jest stworzony akurat dla mnie. Postaram się wyjaśnić dlaczego.
  Przede wszystkim, znam i lubię język polski, jego naukę wspominam jako jeden z najlepszych okresów mojego życia. Przyswojenie języka polskiego przydało mi się w praktyce i obecnie, już po ukończeniu studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim, żyję w Krakowie. Ponadto, wykształcenie, które zdobyłam jako pierwsze jest z zakresu pedagogiki. Co więcej, przez 10 lat pracowałam w szkole na Ukrainie, jestem zatem dobrze zaznajomiona z potrzebami dzieci oraz z charakterystyką materiału edukacyjnego dostosowanego odpowiednio do wieku uczniów. Jeżeli zaś chodzi o poszukiwanie osoby kreatywnej – uważam, że można mnie tak określać. Będąc nauczycielem nie lubiłam, kiedy dzieci odczuwały nudę. W związku z tym starałam się opracowywać dla nich ciekawe zadania w postaci gier, w tym tablicę interaktywną. Efektem tej pracy było zwycięstwo w międzynarodowym konkursie, który został zorganizowany przez firmę Panasonic. Wklejony link pozwala zapoznać się z opracowanymi przeze mnie zadaniami (https://www.youtube.com/watch?v=1CMxqTdvMw0)
  Zatem praca redaktorska, którą Pan proponuje byłaby dla mnie nie tylko zleceniem, ale i możliwością, by zająć się tym, co dawniej było moją pracą, a obecnie pozostało ulubionym hobby.
  Liczę na skuteczną współpracę i zainteresowanie Pana podręcznikiem po jego publikacji ze strony czytelników!

  Z poważaniem,
  Daria Semeniuk

  Польша Krakov | 24 августа 2018 |

Заказчик
Михаил Булгаков
Украина Запорожье  1   0
Проект опубликован
25 августа 2018
168 просмотров