Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!
200 ₴

Статті, реферати на історичні теми

закрыт без выполнения


Пишу статті, реферати на історичні теми. Ламаю купу стереотипів та міфів з російської історії писаної для нас починаючи з 18 ст. Перекладаю з низки мов. зокрема англійська, німецька, французька та ин. З російської перекладаю, але російською статей не створюю.


Приклад (уривок моєї статті з Вікіпедії): Роблю швидко і якісно. У 1453 році, після захоплення Константинополя османським султаном Мехмедом II, Візантійська імперія припинила своє існування. У 1472 році московський князь Іван ІІІ укладає шлюб із племінницею останнього візантійського імператора Костянтина XI, Софією Палеолог. За деякими твердженнями герб Візантійської імперії переходить у спадок Московії, як єдиної на ті часи православної монархії. У 1495 році зображення коронованого двоголового орла з'являється на восковій двосторонній печатці Івана III. Місце знаходження оригіналу невідоме[116][117]. Упродовж XV—XIX ст. двоголовий орел виконував роль державного герба і позначався на княжих, а згодом царських печатках та карбувався на монетах зі щитом на грудях орла (або без щита), на якому зображувався вершник зі списом (з 1730 року офіційно отримав назву Святого Юрія)[118]. У кігтях орел тримав державу та скіпетр, над головами 3 корони, найбільша по центру голів[119]. Перші монети Московії з двоголовим орлом карбувалися в 1395—1427 роках, сином Дмитра Донського, князем Дмитрівського князівства Петром Дмитровичем (1389—1428)[120]. Подібні ранні зображення орла викликали серед дослідників неодноразові дискусії щодо з'яви герба в Московському князівстві та царстві, а згодом у Російській імперії[121]. За певними дослідженнями двоголовий орел Московії мав золотоординське походження і його зображення містилося на печатках ханів. На жаль, жодної Яси до нашого часу не було збережено[122][123][124]. За часів імператора Павла І на гербі під щитом зображувався мальтійський хрест, після його смерті в 1801 році герб зображувався без хреста. Нині подібне зображення хреста є на гербах Гатчини та Павловська (Санкт-Петербург). У 1857 році цар Олександр ІІ затвердив двоголового орла як державний герб Російської імперії[12