1 500 ₴Позовна заява про визначення способу участіЗахист прав та інтересів дитини є одним із найважливіших завдань Української держави, адже ставлення до дітей, їхніх прав і свобод, повага до їхньої людської гідності якнайточніше відображають рівень гуманності й цивілізованості суспільства.
Відповідно до частини 3 статті 51 Конституції України, сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняється державою.
Згідно з чинним законодавством охорона дитинства в Україні визначена як стратегічний загальнонаціональний пріоритет. Дитина, особа віком до 18 років (повноліття), має право на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист і всебічний розвиток. Зазначені права гарантовані Законом України «Про охорону дитинства».
Відповідно до статті 12 зазначеного Закону виховання в сім'ї є першоосновою розвитку дитини. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини. Батьки або особи, які їх замінюють, мають право і зобов'язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей 
PanfilovaDA   5

500 ₴Роз'яснення щодо роялті.Відповідно до ч. 5 ст. 15 Закону України «Про авторське право і суміжні права»
5. За винятком випадків, передбачених статтями 21-25 цього Закону, автор (чи інша особа, яка має #авторське право) має право вимагати виплати винагороди за будь-яке використання твору. Винагорода може здійснюватися у формі одноразового (паушального) платежу, або відрахувань за кожний проданий примірник чи кожне використання твору (роялті), або комбінованих платежів.
Відповідно до положень Податкового кодексу України
14.1.225. роялті - будь-який платіж, отриманий як винагорода за використання або за надання права на використання об’єкта права інтелектуальної власності, а саме на будь-які літературні твори, твори мистецтва або науки, включаючи комп’ютерні програми, інші записи на носіях інформації, відео- або аудіокасети, кінематографічні фільми або плівки для радіо- чи телевізійного мовлення, передачі (програми) організацій мовлення, інші аудіовізуальні твори, будь-які права, які охороняються патентом, будь-які зареєстровані торговельні марки (знаки на товари і послуги), права інтелектуальної власності на дизайн, секретне креслення, модель, формулу, процес, права інтелектуальної власності на інформацію щодо промислового, комерційного або наукового досвіду (ноу-хау).

Таким чином, #Роялті виникають, якщо об’єкт авторського права переданий у користування (не у власність). 
PanfilovaDA   4

Відео консультація юриста щодо інвестування у ново#відеоконсультація #юрист #квартира #інвестиціяуновежитло #новобудова #адвокат #відео #юридичніаспекти #юридичнаконсультація #Україна #Київ #realestate #Kiev #legal #lawyer #новостройки #новаяквартира
.

Тим, хто збирається купувати нове #житло в #новобудові.
Як перевірити квартиру перед укладенням договору із #забудовникиом?
.
На що треба звернути увагу при інвестуванні у #нерухомість, та як це зробити самостійно.
#юрист #Юридичнаконсультація #відео #відеоконсультація

Nota bene: для експертів, та тих хто купував житло неоднаразово це відео буде не цікавим

http://goo.gl/M7DWXz 
Oleksandr_   38  4

Поверення коштів за неякісний т-р_Вимога_ст.530 ЦКСуть: Вийшов з ладу ноутбук віддав на ремонт по гарантії, минуло два місяці вони так і не змогли його полагодити. відповідно відмовився від ремонту - отримав акт на списання. Тепер треба скласти претензію в магазин щоб повернути за нього кошти. Питання полягає в тому що на момент придбання ноубука ціна його була наприклад 20 000грн але зараз за ці грощі я не можу придбати техніку з такими параметрами, чи регулюється законом перерахунок коштів відносно параметрів техніки? не можу правильно скласти претензію до кого мені звернутись?

Процедура: складено/направлено вимогу, проведено переговори з продавцем.

Результат: замовнику повернуто кошти від продавця в розмірі 34 тис. грн., додана вартість юриста + 14 000 гривень.

#legal
#юрист
#адвокат 
Oleksandr_   9  4

Разработка франшизы для компании fightwear.ruРазработка для компании fightwear.ru полного пакета для франчайзинга и сопровождение сделок по реализации франшизы. 
Alex_NetLaw   12  4

Важность польской визы в странах Шенгена.Процесс получение визы достаточно непростое действие, несмотря на дружеское содействие Украины и Польши. Чтобы открыть визу стоит изучить все тонкости документного оформления.

Купить визу одноразовую или оформить многократное свидетельство решать вам, но стоит учесть тот факт, что цена каждого вида может заметно отличатся.

Заказать визу в Польшу и получить желаемые документы за короткий срок, сделать оформление визы самостоятельно или с помощью компании, зависит от процедуры и самой сложности документов.

Хотите Польскую бизнес-визу, приготовьте следующий перечень:
• Загранпаспорт.
• Анкета с фото, для получение визы.
• Скопированные страницы паспорта с польскими, шенгенскими визами.
• Копии внутреннего паспорта и оригинал.
• Страховой медицинский полис.
• Оригинал, копия приглашения, оформленные по соответствующим требованиям консульства. 
djpavlentin   5  4
 
Фильтр