Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Post your project for free and start receiving proposals from freelancers within minutes after publication!

The Electronic Payment of BMS

Translated

Applications 3

Application viewing is only available registered users.
  1. 134  
    14 days111 USD

    I can do it, but I need additional information from you.

  • Aleksandr Konilov
    16 December 2023, 20:35 |

    Что в результате ожидаете?

  • Oleksandr K.
    16 December 2023, 21:31 |

    Суть завдання зрозуміла: 

    BMS 2S з адекватними рівнями напруги, яка призначена для захисту батареї а не для її знищення як усі китайські. 

    Типу так

    Заряд 4.15+-0.05 ---- 4.0+-0.05

    Розряд 3.1+-0.05 ----- 3.4+-0.05

    Детектування зарядного пристрою 

    балансування тільки при детектованому з.п. шунтовим струмом до 0.5 А 

    Детектування перевантаження та к.з.

  • Aleksandr Konilov
    16 December 2023, 23:42 |

    Щось я не бачу у наведеної вище плати пунктів наведених вами )

  • Oleksandr K.
    17 December 2023, 0:49 |

    Це по дотичних ознаках: "Напряжение срабатывания - 4.14В" Ось ця напруга 4.14 В вона не зі стелі, дуже знайоме значення, таку напругу тримають контролери заряду старих смартфонів, в яких і через 10 років батарея як огірочок.

  • Vadim Maslay
    19 December 2023, 18:56 |

    Да, всё абсолютно верно.

  • Vadim Maslay
    19 December 2023, 18:56 |

    День добрый ожидаю разведенную плату лучше с радиокомпонентами, для дальнейшего производства.

  • Vitalii L.
    17 December 2023, 21:05 |

    Судя по многочисленным ставкам пока сделать что-то лучше, чем то, что можно купить за 3 копейки в любом продуктовом магазине, никто не решается))

  • Oleksandr K.
    17 December 2023, 21:52 |

    Ну я багато перегуглив щоб знайти мікросхему з адекватними рівнями але фіг там, залишається програмувати мікроконтролер, але я цього не вмію.

  • Aleksandr Konilov
    17 December 2023, 23:32 |

    Нет смысла делать то что стоит копейки.

  • Oleksandr K.
    18 December 2023, 12:26 |

    Є, китайці не пропонують жодної нормальної конструкції. Нормальні контролери є тільки у батареях іменитих фірм, але вони їх не продають як окремий виріб. Є програмовані BMS на  8, 10, 13, та більше S, але це не те що треба замовнику.

  • Aleksandr Konilov
    18 December 2023, 12:35 |

    Тоді зробить мені, я вам 40 грн дам.

  • Vitalii L.
    18 December 2023, 14:23 |

    Купил недавно, поставил на новый аккум 5,2 А\ч - он включился, немного поработал и отключился, как и положено. При чем без подключенной зарядки. Ток заявлен 1,2 А и мне сложно представить что должно случиться с аккумулятором, чтобы потребовался такой ток перетока между банками. https://prom.ua/p1763665804-aktivnyj-balansir-ionlifepo4.html

    Это только балансир, контроллер заряда намного проще - тупо контроллер по напряжению, ставить его в аккум смысла нет, достаточно нормального зарядного устройства

  • Oleksandr K.
    18 December 2023, 17:04 |

    Контролер заряду може знаходитися тільки і виключно у батареї, безпосередньо від зарядки (зовнішнього контролера) можна заряджати тільки акумулятор 1S. При чому вийде дуже погано бо є така проблема як опір дротів та з'єднань = зовнішня зарядка бачить напругу на власному виході а не батареї відповідно режим CV продовжується годинами. Батарею більше 1S завжди заряджає BMSка, вона або відстрілює власними ключами (це усі любительські батареї, абсолютна більшість батарей зарядних станцій та дрібного електротранспорту, батареї у корпусах свинцевих акумуляторів і т.п.) або керує зовнішньою зарядкою через спеціальний протокол (усі батареї ноутбуків та прирівняних до них складної брендової електроніки, батареї великого електротранспорту, та професійні батареї). Зовнішній балансир вирішить проблему відсутності адекватної BMSки/контролера заряду тільки у випадку якщо струм його балансування вищій або рівний струму зовнішньої зарядки, або за щасливого збігу обставин.

  • Vitalii L.
    19 December 2023, 1:10 |

    Балансир на батарее и то не всегда, а контроллер заряда может быть где угодно, главное чтобы кабель был толстый и не длинный. Например аккумы для коптеров вообще голые идут, только разъем для балансира выведен, а чтобы контроллер внутри был - по крайней мере на свой аккум 5,2А/ч я не смог найти ВМС чтобы по размеру влез и при этом ток 100 А выдерживал

  • Oleksandr K.
    19 December 2023, 1:14 |

    Акуми для коптерів умовно одноразові, вони працюють у такому важкому режимі що не принципово як їх заряджати.

  • Vitalii L.
    19 December 2023, 1:32 |

    Они нормально работают годами, потому как специально разработаны для высоких токов. Если бы такие аккумы были одноразовыми, то я сильно сомневаюсь, что агродроны имели бы хоть какой-то смысл по рентабельности

  • Vitalii L.
    19 December 2023, 1:34 |

    Аккумы электроинструмента работают в точно таком же режиме и чет не зовут их одноразовыми

  • Oleksandr K.
    19 December 2023, 2:37 |

    Не звуть, але якщо на рік вистачило - то це досягнення. А це дуже далеко до заявленого ресурсу елементів.

  • Aleksandr Konilov
    19 December 2023, 11:38 |

    Ресурс залежить від того, хто його заявить, а не від режимів експлуатації. Акумулятори витримують свій ресурс із заявленими експлуатаційними характеристиками від виробників, які відповідають за свої слова. Нап

  • Vitalii L.
    19 December 2023, 13:39 |

    Ну если летать на одном аккуме 10 раз в день ежедневно, то и на год может не хватить.  Аккумы на литии служат 1500 циклов и от этого свойства считается рентабельность. Так что сроки весьма условны

  • Vitalii L.
    19 December 2023, 13:41 |

    Да, совсем забыл - проведите эксперимент - используйте свой смартфон так, чтобы при каждом цикле аккумулятор разряжался до отключения - Вы сильно удивитесь результату. Но ведь зарядка та же, ёё никто не менял и не ломал.

  • Oleksandr K.
    19 December 2023, 19:50 |

    Використовував так і смартфон і ноутбук, в мене маленький смартфон з маленьким акумулятором, але потужним процесором. Смартфон показує 0% при напрузі 3.3 В та вимикається, батарея досі жива. Ноутбук вимикався десь на 3.1 В, але батарея в ньому сдохла миттєво, коли я його з пустою батареєю забув на гібернації тоді ключі стрельнули по 2.5 В і ємність батареї миттєво змінилася зі 100% на 20%

Current freelance projects in the category Engineering

Sheet metal cabinet 0.8 mm

22 USD

Design of a Metal Locker CabinetGeneral Information It is necessary to develop a complete set of drawings and a 3D model of the locker cabinet for further production from sheet metal.Dimensions of the Product Height — 2100 mm. Width — 600 mm. Depth — 485 mm.Construction Two…

EngineeringDrawings & Diagrams ∙ 1 day 14 hours back ∙ 11 proposals

I am looking for a design engineer to develop a compact mechanism with electric drive.

There is a preliminary concept for the lifting mechanism of a compact product. Since I am not a design engineer, I cannot assess how optimal the chosen scheme is. It is necessary to: evaluate the proposed concept; if it is viable — refine it; if there is a better solution —…

EngineeringObject Design ∙ 2 days 10 hours back ∙ 7 proposals

Lead PCB Designer Needed: 6-Layer HDI/Mixed-Signal Industrial Wearable (Strict IPC Class 3

267 USD

Project Overview: We are finalizing the SHIELD Core V1.2 — a compact (50×40×10 mm) industrial/tactical wearable device. We have a validated engineering architecture, an exploded 3D CAD model, and a finalized component list. We are looking for a senior-level PCB designer who…

EngineeringDrawings & Diagrams ∙ 3 days 5 hours back

Development of a working project for engineering networks of a private house 300 sq.m.

601 USD

Looking for an engineer/company to develop a working project for the engineering networks of a private house in the village of Lisnyky (Kyiv region). Necessary sections of the project: EO (Electricity): power networks, lighting, panels, grounding. HVAC (Heating and…

EngineeringArchitectural Design ∙ 3 days 16 hours back ∙ 3 proposals

Project KZh cottage 1-2 floors

145 USD

Good day, the task is to create a project in AutoCAD - without Revit and 3D, monolithic sections 2 pieces, monolithic belt 2 floors, details to be discussed personally. A certified designer is needed.

EngineeringDrawings & Diagrams ∙ 4 days 11 hours back ∙ 2 proposals

Client
Project published
2 years back
105 views