Анастасія В.

Редагування та коректура текстів · Написання статей

2 0
444
Перейти в профіль
Літературна редакторка з досвідом роботи з художніми та науковими текстами. Працюю з жанровою прозою (наукова фантастика, фентезі) та академічними матеріалами. Здійснюю повну літературну редактуру: мовна правка, стилістичне вирівнювання, робота з логікою сюжету та структурою тексту. Працюю з прозою великих обсягів, аналізую не тільки якість тексту, а й саму історію й тактовно та конструктивно надаю рекомендації щодо покращення твору загалом. Також, як замовник, ви обираєте, які з правок приймати, а які ні – всі мої коментарі є рекомендаційними, та на змінах я не наполягаю. Здійснюю…
Відгуки на мої послуги бета-рідера
87
Відгуки на мої послуги бета-рідера
Редагування та коректура текстів
1) Відгук на вичитку художнього нонфікшн роману про двомовність; 2) Відгук на вичитку автобіографічного роману; 3) Відгук на вичитку науково-фантастичного художнього оповідання з елементами романтики на літературний конкурс.
Костянтин Шестопалов

Веб-програмування · Редагування та коректура текстів

250 0
442
Перейти в профіль
Наразі не працюю. Вірте в ЗСУ та перемогу України! Слава Україні! У кожну роботу я вкладаю душу, про що свідчать понад 200 успішно виконаних проєктів. Буду радий виконати і ваш проєкт. Звісно, якщо ви не москаль. Основні компетенції Оптимізую швидкість завантаження сайтів на WordPress та показники Google PageSpeed (аж до зеленої зони): глибока робота з кодом, файлами, налаштуваннями та плагінами. WooCommerce: налаштування інтернет-магазину, доставка та оплата, виправлення багів. Будь-які роботи на WordPress, в тому числі встановлення тем (шаблонів) з Themeforest і плагінів з Codecanyon…
Редактура текстов на русском и украинском языках
902
Редактура текстов на русском и украинском языках
Редагування та коректура текстів
Осуществляю редактуру любых текстов на русском или украинском языках: сайты, книги, статьи, реклама, новости, макеты, описания. А также литредактирование, научное редактирование, корректуру, сокращение текстов, рерайтинг, копирайтинг. Уточнить…
Корректура текстов на русском и украинском языках
738
Корректура текстов на русском и украинском языках
Редагування та коректура текстів
Осуществляю корректуру любых текстов на русском или украинском языках: сайты, книги, статьи, реклама, новости, макеты, описания. Уточнить стоимость работы вы можете, отправив мне личное сообщение либо создав персональный проект (кнопка справа…
Перевод текстов
721
Перевод текстов
Редагування та коректура текстів
Осуществляю перевод и последующую редактуру: - плагинов, шаблонов, сайтов на CMS WordPress; - любых текстов. Направления перевода: - русский-украинский; - украинский-русский; - английский-русский; - английский-украинский. Уточнить…
Редагування статті про похід Карпатами без намету
690
Редагування статті про похід Карпатами без намету
Редагування та коректура текстів
Редагування україномовної статті про похід в Карпати. Окрім стандартних змін орфографії та граматики, були зроблені стилістичні та смислові правки. #вычитка #вычиткатекстов #редактирование #редактор #корректор-редактор #редактура #литредактор #…
Редагування статті Подорож каньйонами Миколаївщини
593
Редагування статті Подорож каньйонами Миколаївщини
Редагування та коректура текстів
Редагування та коректура статті українською мовою. #вычитка #вычиткатекстов #редактирование #редактор #корректор-редактор #редактура #литредактор #корректор #корректура #безошибок #ПроверкаТекста #редагування #корегування #БезПомилок #грамматика #…
Ігор Базан

Дизайн інтерфейсів (UI/UX) · Редагування та коректура текстів

28 0
440
Перейти в профіль
Журналіст, редактор Креативний журналіст із досвідом роботи. Прагну використовувати власні навички та вміння, щоб зробити внесок у розвиток високоякісної журналістики в Україні. НАВИЧКИ - Написання новин, аналітичних статей, проведення інтерв’ю. - Робота з графікою та монтаж нескладних відео. - Дизайн сайтів та мобільних додатків. - Створення логотипів, постерів, оголошень. ІНСТРУМЕНТИ: Figma, Photoshop, Canva, Microsoft Office. ДОСВІД РОБОТИ - 2016-2020 - ведучий та журналіст радіо “Світанок”. Обов’язки: створення контенту для радіопередач та їхнє озвучення, наповнення сайту,…
Хто ми / About us
285
Хто ми / About us
Редагування та коректура текстів
Текст для вебсайту благодійного фонду "Діти Героїв" (українська версія).
Наталя Фоменко

Редагування та коректура текстів · Переклад текстів

28 0
5.0
408
Перейти в профіль
Професійний філолог. Маю значний досвід редагування та коректури текстів найрізноманітнішої тематики для книг, а також газетних, журнальних та інтернет-публікацій (рос., укр.). Переклад з/на рос/укр. Навички написання статей. Співпрацюю з багатьма україно- та російськомовними авторами.
Полина Романенко

Редагування та коректура текстів · Копірайтинг

8 0
4.9
404
Перейти в профіль
Вітаю! Я — комерційний автор, сторітелер та перекладач. Спеціалізуюся на створенні контенту, який поєднує в собі чітку структуру та емоційний вплив на читача. Маю 1 рік досвіду роботи з текстами та візуальним контентом поза межами платформи. Після творчої паузи повертаюся до активної діяльності, щоб допомагати вашому бізнесу ставати яскравішим та ефективнішим. Чим я можу бути вам корисною: • Копірайтинг та переклад: створюю унікальні статті, тексти для лендінгів та описів товарів. Забезпечую якісний переклад та адаптацію контенту, зберігаючи його першочерговий зміст та стиль. • Сторітелінг:…
Zakhar Dziuba

Переклад текстів · Редагування та коректура текстів

1 0
385
Перейти в профіль
Спеціалізуюся на художньому перекладі, адаптації та редагуванні текстів, у яких важливо не просто буквально передати слова, а зберегти зміст, стиль і атмосферу. Працюю зі сценаріями, коміксами, художніми творами, діалогами та авторськими текстами. Зберігаю настрій, характери персонажів і природне звучання мовлення. Адаптую гумор, сленг, гру слів, пісні та культурні особливості для цільової аудиторії. Основні послуги: • художній переклад і локалізація; • адаптація сценаріїв і коміксів; • літературне та стилістичне редагування; • написання сценаріїв для YouTube, Reels і коротких відео; •…
Алёна Михайленко

Копірайтинг · Редагування та коректура текстів

85 0
376
Перейти в профіль
Створення словника: написання та переклад термінів
852
Створення словника: написання та переклад термінів
Редагування та коректура текстів
Вироблено створення словника з соціоніки з нуля. Було виконано пошук і вибір термінів, їх адаптація, переклад і редакторська правка готового матеріалу. На фото фрагмент роботи: написання термінів і їх переклад. #копірайтинг #копірайт #переклад
Редакторська правка перекладної літератури
757
Редакторська правка перекладної літератури
Редагування та коректура текстів
Була виконана редакторська і коректорська правка художньої книги, а саме - перекладених з білоруського оповідань. На фото фрагмент готового тексту. #редагування #редагування / корекція #корекція
Редагування художньої книги
49
Редагування художньої книги
Редагування та коректура текстів
Редакторська та коректорська правка тексту художньої книги сучасного українського автора. #редагування #редагування / корекція #художній_текст
Редакція семантичного ядра
429
Редакція семантичного ядра
Редагування та коректура текстів
Тематика: туалетні води та косметика. Обсяг: 6 стовпів по 1000 рядків. Час виконання: 1 день. #редагування #редагування #редагування
Ігор Б.

HTML та CSS верстання · Редагування та коректура текстів

10 0
375
Перейти в профіль
Вітаю! Я - фрілансер, спеціалізуюся на верстці HTML і CSS та базовий js. Готовий виконати проекти за мінімальною ціною для набуття позитивних відгуків та оцінок. Верстаю за методологією БЕМ, тож верстка чиста, зрозуміла. В результаті - чистий структурований код за БЕМ, кроссбраузерна та семантична верстка, адаптив до всіх розмірів екранів, включно до 320 px. Після завершення роботи перевіряю готовий код валідаторами на наявність помилок. Технології, які використовую у верстці: Html/css(scss)/js/flexbox/grid. Буду вдячний за співпрацю! Слава Україні!
Дарья Запорожец

Копірайтинг · Редагування та коректура текстів

162 0
370
Перейти в профіль
Привіт, я Дар'я. Сценаристка прогрівів та копірайтер з 9-річним досвідом. Створюю контент, який залучає клієнтів, підвищує охоплення та збільшує продажі. Я вмію: писати прогріви у сторіс та дописах; проєктувати лендинги (посадкові сторінки) - продумувати послідовність та сенси блоків, наповнювати їх текстами, що продають; створювати автоворонки та лід-магніти; писати круті експертні статті. Чому варто працювати зі мною? Ви отримуєте саме те, що треба — тексти під конкретну мету з розумінням вашого продукту та ЦА. Якісно відрізняєтеся від конкурентів. Завдяки 9 рокам у текстах і маркетингу…