Транскрипція відео 1 годину 26 хвилин
Відгук замовника про співпрацю з Дмитром Б.
Транскрипція відео 1 годину 26 хвилинДуже якісна транскрипція! І дуже швидке виконання!
![]()
-
Добрий день !
Є величезний досвід в транскримінації, а також час і бажання працювати. Ми робимо все якомога швидше і якісно.
-
186 Подобалося само відео, подивимося обов'язково, а якщо вдасться і заробити на транскрибації - буде два в одному.
Швидкість набору висока, 10-дюймовий метод.
після транскрипції я можу виправити текст, щоб бути читабельним (безкоштовно), або нічого не робити, якщо потім буде використовуватися як субтитри.
-
295 Здоров’я Завдання чітко, досвід транскрипції аудіо і відео є, так що я зроблю якісно. Вартість 4 грн за 1 хвилину, тобто отримується 344 грн за це відео. Решта моди обговорювати в ЛС.
Я сподіваюся на співпрацю!
-
52 6 0 Вітаю вас Ольга!
Я хочу запропонувати свої послуги з транскрипції відео. Я маю величезний досвід роботи з різними текстами і відео (включаючи досвід транскрипції).
Цей обсяг виконаю за 2 дні. Особливо для Вас вартість - 4 грн за хвилину відео. (350 грн за весь проект).
З нетерпінням чекаю Вашої відповіді.
-
211 9 0 Вітаємо Вас! Я маю багаторічний досвід транскрибації - працюючи журналістом дешифрував десятки інтерв’ю. Гарантуємо якість, грамотність та швидкість. У разі необхідності можна відправити приклади роботи. Моя ціна - 6 грн / хвилину. Для виконання завдання знадобиться максимум 2 дні. Виникають питання? Пишіть в ЛС. Дякую за увагу!
-
1146 80 0 1 Вітаємо Вас! Ми робимо якісну транскрипцію. Існує великий досвід таких робіт.
-
340 9 0 Вітаю вас Ольга! Я подивився відео. Дуже цікава тема. Говорячий говорить чітко, все зрозуміло. Можу зробити дешифрування. У мене є досвід транскрипції. Грамотність гарантує.
Вартість я б поставила 800 рублів, але подивившись на сервіс узяли рублі і залишили тільки гривні. Про ціну ми можемо домовитися. Зверніться до нас. Будемо раді співпраці.
-
798 58 0 1 Вітаю вас Ольга. Протягом декількох днів буде реалізовано проект.
Ціна - 1500 рублів
-
347 6 0 Здоров’я Був досвід створення субтитри (відео було на російській мові, субтитри робила на англійській мові). Працюю в програмі Aegisub 3.2.1, роблю все у форматі *str або *ass на Ваш розсуд. Я працюю з таймінг, я можу скинути вам приклад у особисті повідомлення.
Якщо мова йде просто про створення Word документа з текстом, готова виконати роботу за 700 грн.
Будемо надзвичайно раді співпраці.
-
127 Вітаю вас Ольга! Тематика співчуття і співчуття мене вражає. Я прослухала відео і готова взяти за цю роботу. На жаль, досвіду мало, я початковий транскрибатор. Я думаю, про ціну ми домовлятимемося. Відгуки про роботу для мене дуже важливі. Тому я буду дуже намагатися. Я не обдуму. У мене немає нічого, крім сертифікату про транскрибацію. Але з чогось треба почати...) Поясніть, будь ласка, чи є якісь бажання до оформлення (таймкоди, ознаки говорящих і т.д.)? Потрібно записувати «як є» або слова-паразити краще пропустити?
А найголовніше – терміни?
Резюме та відгуки надішлю на сторінку за запитом. Після обговорення всіх деталей я відразу прийду до роботи.
-
95 Добрий день . Готовий взяти за дешифрування Ваших аудіо в текст.
Маю досвід дешифрування інтерв’ю, виступів, уроків.
Я обов'язково читаю текст перед передачею.
Терміни вказують максимальні.
Зверніться до нас. Будемо раді співпраці.
-
2620 227 0 Здоров’я
Готова виконати свій проект.
Напишіть . Будемо раді співпраці.
-
31 Добрий день . Зацікавився вашим пропозицією, готовий допомогти. Усі нюанси можна обговорити. Будемо раді співпрацювати!)
-
529 17 0 Вітаю вас Ольга! Готов взяти за ваш проект прямо зараз, з відео ознайомився, нічого особливо складного для виконання там не бачу. Вартість роботи – 5 грн за 1 хвилину відео. Термін вказує з запасом на можливі поправки та доповнення за вашим бажанням. Також є кілька питань щодо оформлення тексту, цим деталями можна уточнити в ЛС, напишіть :)
-
220 9 0 Ольга, добрий день
Я з радістю зробив дешифрування відео, тема для мене дуже цікава.
Я маю досвід розшифровування від публічних виступів до вебінарів і фокус-груп.
Швидкий набір тексту, грамотний, помилок не буде. Розділяти текст на логічні абзаци. Я обов'язково читаю текст перед передачею.
Пишіть, я буду радий)
-
260 20 0 Добрий день ! Готовий виконувати роботу швидко і якісно. Спеціалізуюся на транскримінації, у мене великий досвід в цій сфері. Заздалегідь дякую за відповідь!
-
277 1 0 Здоров’я
Готова виконати Вашу місію.
Я роблю це швидко і чітко.
Зверніться до нас.
-
256 4 0 Здоров’я Мені дуже зацікавилася Ваша робота. Є досвід транскрипції, час і бажання працювати. Зверніться до нас. Будемо раді співпраці.
-
518 52 0 Добрий день . Існує досвід роботи. Будемо раді співпраці. Я люблю такі розмови. Зверніться до нас. Термін виконання може бути і швидшим.
-
1184 101 1 Добрий день . Я зацікавився монтажем відео. Я все виконаю якісно і швидко. Будемо раді співпрацювати
-
260 15 0 Добрий день ! Готова якісно виконувати транскримінацію запису. Грамотність та гарне оформлення тексту гарантуємо.
-
176 Добрий день ! Я виконую транскрибацію відповідно до Ваших вимог. Будемо раді співпрацювати!
-
307 1 0 Вітаємо, Ольга, дуже зацікавився Вашим проектом. Готовий зробити все швидко я можу почати прямо зараз.
-
678 21 0 Готова почати. Буде виконано до вечора. Грамотність, пунктуація, розділення на тематичні абзаци гарантую. Будемо раді співпрацювати.
-
1411 125 0 Добрий день, є досвід у такій роботі. Я роблю для вас транскрипцію. Вартість за 1 хвилину 5 грн. Чи можна дізнатися детальніше про оформлення? Максимальна дословна транскрибація (слови паразити, удухи, інші звуки) або все ж виправити текст під час перекладу в текст?
-
255 14 0 Переписую уважно, грамотно, після набору обов'язково перевіряю текст. Виконання завдання за 1 день.
-
Тема сострадания и соучастия меня трогает. Я прослушала чуть-чуть видео. И готова взяться за эту работу. Увы. Опыта мало, я начинающий транскрибатор. Думаю о цене договоримся. А вот отзыв о работе мне очень важен. Поэтому буду очень стараться. Не подведу. У меня кроме сертификата о Транскрибации ничего нет. Но с чего-то надо начинать...)
Уточните, пожалуйста, есть ли какие-либо пожелания к оформлению (таймкоды, обозначения говорящих и т.д.)? Нужно записывать "как есть" или слова-паразиты лучше пропускать?
Резюме и отзывы отправлю в личку по запросу. После обсуждения всех деталей сразу приступлю к работе. -