Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Post your project for free and start receiving proposals from freelancers within minutes after publication!

Task: migration of ST firmware to Siemens TIA Portal

Translated11 000 USD

Applications 1

Application viewing is only available registered users.
    Another 6 proposals concealed
  • Dmitro K.
    25 September 2025, 18:18 |

    Доброго дня. Переписати під TIA Portal можна але потрібно мати проект з того контролера який ви хочете переробити, він у вас є? 

  • Yuriy Karnaukhov
    25 September 2025, 18:36 |

    Звичайно. 


  • Dmitro K.
    25 September 2025, 18:51 |

    Чи могли б ви надати його потенційним виконавцям для розуміння того з чим доведеться працювати?

  • Yuriy Karnaukhov
    25 September 2025, 22:14 |

    Відповів нижче і трохи доповнив таск.

  • Oleksandr Furgalyuk
    25 September 2025, 20:21 |

    Доброго вечора. Можу спробувати перенести але потрібно бачити існуючий проект. Який обєм автоматизації та що є в існуючому проекті, сервоприводи, під регулятори, масштабування аналогових сигналів? Ставки поки не роблю адже зараз важко оцінити.

  • Yuriy Karnaukhov
    25 September 2025, 22:13 |

    Завтра спробуємо оцінити обьєм роботи. 
    У нас є усе що потрібно,  але тільки після підписання NDA і договору.

  • Dmitro K.
    27 September 2025, 13:42 |

    Доброго дня. 

    Чи вдалось вам оцінити фронт робіт? 

  • Oleksii Mamontov
    26 September 2025, 8:54 |

    Цікаво чому STM не влаштовує ?)

    Siemens крута компанія , но програмний продукт від неї коштує теж 

    як половина вартості об'явленого проекта ))

    Це мега монстр з  кучей версій  та  має  мабуть кучу багів.

    І яка кінцева мета по керувати двигуном  або датчикам, та іншими виконавчими приводами ?


  • Maksim Tarasov
    26 September 2025, 12:23 |

    STM для домашньої автоматизації. Жоден промисловий не буде використовувати такі рішення.

  • Oleksii Mamontov
    27 September 2025, 12:32 |

    Напишіть дурню)  

  • Oleksii Mamontov
    27 September 2025, 13:08 |

    Або не пишіть х..ню , бо таке мог написати тільки дурень, стосовно STM.

    З їх рішеннями для автоматизації та моторів, звісно це для дому ))


    Бл.ха ще треба теслі  та іншим  виробникам  електрокарів сказати,  або краще bosch  розповісти що вони ставлять в авто(ECU) вже десяток років чіпи від stm для управління  двигунами..   дурні они ж тільки для домашнього використання )))





  • Yuriy Karnaukhov
    30 September 2025, 0:49 |

    У цьому проєкті потрібен саме Siemens, бо так замовник вимагає з TIA Portal, WinCC та стандартні модулі. STM тут технічно не підходить, хоча в інших сферах він справді широко застосовується.

  • Oleksii Mamontov
    30 September 2025, 13:19 |

    Зрозумів ви посередник , у замовника вже все на Siemens.

    Взагалі якщо чесно якісне ТЗ , закриває усі питання від виконавців.

    Тут пише як говорить сотрудник Siemens (якщо це правда) , то мабуть краще звертатись до них.

    Бо стороні наврядчи куплять ліцензію від siemens для одного проекта 


  • Maksim Tarasov
    26 September 2025, 11:43 |

    Вітаю, напиши мені. Я працюю безпосередньо у компанії Siemens. У мене багато досвіду у подібних проектах.

  • Oleksii Mamontov
    27 September 2025, 13:11 |

    Пощастило сіменс ))

  • Maksim Tarasov
    28 September 2025, 14:05 |

    А ти реалізуй систему резервування на двух STM, скільки тобі для цього часу потрібно?

  • Oleksii Mamontov
    30 September 2025, 13:07 |

      ,  в взагалі цікава річ можно хоть 3 чіпа в  резерві зробити , які будуть працювати коли перший відпав , або і другій ..

    В взагалі все можно реалізувати було б якісне ТЗ і розуміння замовником що йому потрібно )

  • Maksim Tarasov
    28 September 2025, 14:14 |

    І ще доповнення.  Зазвичай такі рішення у подальшому складні у обслуговуванні, адже рішення у подальшому зникає разом з автором. Тобто якщо робиться 1-2 девайси на замовлення, через час якщо прилад виходить з ладу, знайти автора складно.

  • Oleksii Mamontov
    30 September 2025, 13:11 |

    Та звісно , коли це говорить продавець ліцензій за 5000$  на рік ,)

    Якщо далі не платить , то все підтримки мабуть теж нема ))

    Є люди які роками співпрацюють якщо все добре.

    А вот від брендів можно очікувати підтримку тижнями.

  • Dmitry Bondarev
    3 October 2025, 9:12 |

    Доброго дня. Ви маєте на увазі LogicLab від PixSys  Electronics? При чому тут STM? Можливо ST мається на увазі  Structured Text (ST) мова програмування.  Проект такого масштабу може бути виконаний тільки на сертифікованому обладнанні - тому не дивно що Siemens. Бажано мати структурну схему та базу даних по сигналам, їх кількість, тип з цього теж визначається тип PLC та віддалених модулів але ET-200SP виконання має вже вбудований PLC, тощо.  Далі визначити відображення кадрів НМІ, інформаційний обмін. Тобто - техічне завдання на початку потрібно прописати і погодити з замовником. Ну а виконання - це справа техніки.

Current freelance projects in the category C & C++

Development of a Minecraft Java Seed Map / Seed Viewer for the website

Development of Minecraft Java Seed Map / Seed Viewer for the websiteProject Description A browser-based tool Minecraft Java Seed Map / Seed Viewer needs to be developed, which will work on our website and allow the user to enter a seed from Minecraft Java Edition and view an…

C & C++HTML & CSS ∙ 12 days 22 hours back ∙ 17 proposals

Client
Yuriy Karnaukhov
Switzerland Solothurn  8  0
Project published
9 months 1 day back
8 months 29 days
301 views
Tags
  • SCL
  • Siemens TIA Portal
  • S7-1200
  • S7-1500
  • WinCC Comfort